Меню

Omega-3 і Omega-6 жирні кислоти

Оскільки організм не може виробляти їх самостійно, люди повинні отримувати спеціальні, незамінні жирні кислоти в своєму раціоні. Лінолева кислота (Omega-6) і альфа-ліноленова кислота (Omega-3) відносяться до цих жирних кислот. Лляна олія і ріпакова олія багаті на Omega-3. Omega-3 також міститься у водоростях і жирній рибі, такий як лосось і вугор, але в формі докозагексаєнової кислоти (DHA) і ейкозапентаєнової кислоти (EPA). Лінолева кислота і альфа-ліноленова кислота є основою для створення довголанцюгових поліненасичених жирних кислот, таких як арахідонова кислота (ARA) і DHA (див. також LCP). Люди можуть самостійно виробляти DHA або АRА з додаткових джерел. Немовлята ще не в змозі зробити це в достатній мірі. Але особливо жирні кислоти омега-3 важливі для розвитку мозку і нервових клітин і, отже, для здорового зростання. Ось чому багато дитячих сумішей містять LCP.

Діти, які вигодовуються грудьми, отримують LCP з грудного молока.

Omega-3 жирні кислоти (DHA, ARA) у сумішах HiPP та молочних кашах

HiPP ORGANIC, HiPP COMBIOTIC та каші (з 4 місяців) містять важливі Omega-3 жирні кислоти (DHA та ALA). Ми можемо Вас запевнити, що Ваша дитина отримує весь необхідний їй спектр Omega-3 жирних кислот абсолютно природним шляхом. Таким чином Ваша дитина отримує все необхідне для здорового розвитку.

На прикладі 7-місячної дитини ви можете побачити, як відбувається щоденне надходження цінних Omega-3 жирних кислот (ALA), при годуванні сумішами HiPP та органічними харчовими продуктами після грудного вигодовування:

 

* 335 мг / добу; відповідно до рекомендацій EFSA для немовлят та дітей раннього віку (2014)

Наші молочні суміші

Молочне харчування HiPP оптимально адаптоване до харчових потреб вашої дитини.  Знайдіть правильну формулу для будь-якого віку.