Меню

Кесарів розтин

При кесаревому розтині плід виймається з матки матері хірургічним шляхом (з розрізом живота). Існує різниця між плановим кесаревим розтином і екстреним кесаревим розтином. Перший - планується і відбувається до початку пологів. Екстрений відбувається після того, як пологи вже почалися. Зазвичай це пов'язано з ускладненнями, які виникають під час пологів, що призводить до неможливості проведення пологів без ризику.

У Німеччині в середньому три з кожних десяти дітей народжуються шляхом кесаревого розтину. За останні роки цей показник значно зріс.

При хірургічних пологах дитина не проходить через природні родові шляхи і тому не вступає в контакт з вагінальною флорою матері. Кишкова флора дітей, які проходять через природні родові шляхи, більше схожа на вагінальну флору їх матері, а тому містить більше лактобактерій та біфідобактерій. Ці позитивні бактерії забезпечують "захист зсередини", а також забезпечують спеціальний захист від алергії. Лактобактерії в науці часто називають «піонерськими бактеріями»: вони в великій кількості присутні у дітей, що народились природнім шляхом, і є одними з перших колонізаторів кишечника. Тому вони особливо важливі для новонародженої дитини.

Грудневигодовування також найкраще підходить для немовлят кесаревого розтину, оскільки грудне молоко містить цінні компоненти, такі як пробіотики і пребіотики, які з самого початку підтримують формування збалансованої флори кишечника.

Якщо ви не годуєте грудьми, проконсультуйтеся зі своєю клінікою або педіатром, щоб з’ясувати, яка суміш для немовлят підходить для Вашої дитини. Дітям після кесаревого розтину, які не на грудному вигодовуванні, можуть підійти дитячі суміші, що містять пробіотики і пребіотики.


Наші молочні суміші

Молочне харчування HiPP оптимально адаптоване до харчових потреб вашої дитини.  Знайдіть правильну формулу для будь-якого віку.