Меню

Кесарів розтин

При кесаревому розтині плід виймається з матки матері хірургічним шляхом (з розрізом живота). Існує різниця між плановим кесаревим розтином і екстреним кесаревим розтином. Перший - планується і відбувається до початку пологів. Екстрений відбувається після того, як пологи вже почалися. Зазвичай це пов'язано з ускладненнями, які виникають під час пологів, що призводить до неможливості проведення пологів без ризику.

У сучасній Німеччині в середньому три з кожних десяти дітей народжуються шляхом кесаревого розтину. Відсоток значно збільшився в останні роки.

При хірургічних пологах дитина не проходить через природні родові шляхи і тому не вступає в контакт з вагінальною флорою матері. Дослідження показали, що кишкова флора дитини, яка народилася шляхом кесаревого розтину, відрізняється від флори кишечника дитини, що з'явилася на світ шляхом природних пологів. Грудне вигодовування особливо  підходить для таких дітей, тому що грудне молоко містить цінні компоненти, такі як пробіотики і пребіотики. Якщо Ваша дитина не отримує грудного вигодовування, проконсультуйтеся з педіатром, щоб дізнатися, яка суміш для дитячого харчування підходить. Немовлята, які народилися шляхом кесаревого розтину, і які не перебувають на грудному вигодовуванні, можуть отримувати дитячу суміш з пробіотиками та пребіотиками.