Меню

HA (ГА) суміші (гіпоалергенні суміші)

Якщо хтось в родини страждає від алергії, і алергія визначена у одного з батьків або одного з братів або сестер (наприклад, сінна лихоманка, харчова алергія, нейродерміт або астма) - діти в цій родині схильні до виникнення алергії. Матері дітей, схильних до алергії, повинні годувати дитину грудьми протягом перших чотирьох-шести місяців життя, якщо це можливо, оскільки грудне молоко є найкращим захистом від алергії для дітей. Якщо годування грудьми неможливо або матері вважають за краще давати суміш, слід вибрати ГА-суміш.

Абревіатура ГА означає «гіпоалергенна суміш». В ГА-сумішах білкові компоненти з коров'ячого молока, які відіграють вирішальну роль у виникненні алергії, розщеплюються на дрібні білкові компоненти за допомогою спеціального виробничого процесу. Таким чином, ризик алергії може бути зменшений. Білок, який не розщеплюється, міститься в коров'ячому молоці або звичайних сумішах для дитячого харчування і може розглядатися імунною системою як чужорідний, що може привести до алергічної реакції у деяких дітей. Імунна система набагато рідше реагує алергією на розщеплені білкові компоненти. Останні результати досліджень також показують, що кишкова флора дитини може відігравати важливу роль в запобіганні алергії.

Отже, пребіотичні харчові волокна, такі як галактоолігосахариди (GOS)  та / або натуральні культури лактобактерій, додають до деяких ГА-сумішей у кількості, аналогічній тій, яка міститься в грудному молоці. Через розщеплений білок ГА- суміші мають злегка специфічний смак. Колір випорожнень також може бути злегка зеленкуватим. Це нормально для ГА-суміші і не повинно викликати занепокоєння.