Меню

1. Організатор, Партнер та Виконавець Благодійної Акції

1.1.Організатором та виконавцем Благодійної Акції «Ложка турботи» (надалі – Благодійна Акція/Акція) є ТОВ «ХіПП Україна» (03127, м. Київ, пр-т Голосіївський, 100/2; тел. 044 537 66 77).

1.2. Технічний виконавець збору інформації про благодійну допомогу від Учасників Акції 2-го етапу є  ТОВ «Лелека Трейд» (інтернет-магазин www.pampik.com, адреса: 01054, м. Київ, Ярославів Вал, буд. 13/2 Б, тел. +380638716072).

1.3. Партнерами Благодійної Акції є: Благодійний Фонд "МАТУСІ" (м. Бровари, вул. Мельника, 5а), Благодійний Фонд «Карітас Україні» (61001, м. Харків, вул. Плеханівська, 18), Київський соціальний обласний соціальний центр "Мати і дитина разом" (8500, Київська обл., м. Фастів, вул. Затишна , 24), Фонд "Місто Добра" (58000, м. Чернівці, вул. Толстого, 13).

1.4. Перелік фондів може змінюватись.

1.5.       Акція проводиться на всій території України, окрім окупованих територій АР Крим  та зони дії Операції Об'єднаних сил, або інших територій, для яких будуть встановлені законодавчі обмеження/заборони.

1.6.       Організатор має право залучати до проведення окремих частин Акції третіх осіб (перевізників, тощо).

2. Основні положення

2.1. Метою проведення Акції є забезпечення потреб харчування дітей у віці від 0 до 3 (трьох) років, які знаходяться під опікою Партнерів Акції.

2.2. Період проведення 1 етапу Акції: з 25 травня 2020 року по 07 червня 2020 року включно.

2.2.1. Організатор відправляє благодійним фондам, які турбуються про своїх підопічних одиноких мам з дітьми до 3 років, продукти харчування ТМ «HiPP», сформовані в набори.

2.2.2. Благодійні фонди в свою чергу самостійно визначають потреби тієї чи іншої підопічної та здійснюють доставку продуктового набору.

2.2.3. Загальна кількість наборів для 1 етапу Акції 300 штук, з яких 98 наборів містять продукти харчування для діток до 1 року, 202 набори містять продукти харчування для діток від 1 до 3 років.

2.2.4. Перелік та кількість продуктів харчування в 1 наборі для діток до 1 року:

  • Безмолочна органічна каша «Кукурудзяна» 200гр. в кількості 1 шт.,
  • Молочна каша "Гречана" з пребіотиками 250гр в кількості 1 шт.,
  • Фруктове пюре HiPP HiPPiS «Яблуко-Груша-Банан» 100гр. в кількості 6 шт.,
  • Перші дитячі органічні ніжні пластівці, 25 гр в кількості 5 шт.

2.2.5. Перелік та кількість продуктів харчування в 1 наборі для діток від 1 до 3 років:

  • Дитячі органічні хрусткі пластівці, 200 гр. в кількості 1 шт.,
  • Дитячі органічні макарони "Зірочки" 320 гр. в кількості 1 шт.,
  • Фруктове пюре HiPP HiPPiS «Яблуко-Груша-Банан» 100гр. в кількості 3 шт.,
  • Фруктове пюре HiPP HiPPiS «Яблуко-Полуниця-Банан» 100гр. в кількості 3 шт.

2.2.6. Комплектація та зображення наборів та їх складових може відрізнятись від зображення на інформаційних матеріалах Акції.

2.2.7. Організатор та Партнери не несуть відповідальність за дії перевізників.

2.3. Період проведення 2 етапу Акції: з 08 червня 2020 року по 05 липня 2020 року включно.

2.3.1. Організаторвідправляє благодійним фондам, які турбуються про своїх підопічних одиноких мам з дітьми до 3 років, продукти харчування ТМ «HiPP», сформовані в набори у кількості 200 штук, перелік наборів зазначено в п. 2.2.4. і 2.2.5. Комплектація та зображення наборів та їх складових може відрізнятись від зображення на інформаційних матеріалах Акції.

2.3.2. Щоб взяти участь в Акції фізичній особі, потрібно придбати будь-яку продукцію ТМ «HiPP» (далі іменується як Учасник Акції) на сайті www.shop.hipp.ua або на www.pampik.com.ua та відмітити в отримувачах Благодійну Акцію «Ложка Турботи» протягом періоду проведення Акції.

Фактом своєї участі у Акції Учасник підтверджує, що йому виповнилося 18 років та він має повну дієздатність, а також він повністю згодний з Офіційними правилами Акції та зобов’язується їх виконувати.

2.3.3. Кожні 2 тижні Організатор відправляє благодійним фондам придбані та помічені Учасниками для отримання проектом «Ложка Турботи» продукти.

2.3.4. Розподілення між кількістю наборів для діток до 1 року та для діток від 1 до 3 років буде визначатися потребами фонду. Благодійні фонди в свою чергу самостійно визначають потреби тієї  чи іншої підопічної та здійснюють доставку продуктового набору.

2.3.5 Організатор та Партнери не несуть відповідальність за дії перевізників.

2.4.      Інформування щодо Правил та умов Акції, а також про порядок отримання Заохочень здійснюється шляхом розміщення Офіційних правил Акції на веб-сайті: www.hipp.ua      

2.4.1. Організатор має право на зміну строків проведення Акції та території проведення Акції.

Внесені зміни будуть негайно опубліковані на сайті: www.hipp.ua  

2.4.2.      Організатор залишає за собою право на зміну правил Акції на свій розсуд протягом періоду Акції.

2.4.3.     Офіційні правила та умови може бути змінено та/або доповнено Організатором Акції протягом усього терміну проведення Акції. Зміна та/або доповнення Офіційних правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та оприлюднення в порядку, що визначений для інформування про правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до Офіційних правил та умов.

2.5.     У випадку виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких суперечливих питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

2.6.      Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві тощо, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

2.7.      Організатор не вступає в будь-які суперечки. Організатор  не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.