Меню

Мами довіряють HiPP Combiotic®

Результати тестування молочних сумішей  HiPP Combiotic

Як обрати найкращу молочну суміш для малюка? З цим питанням доводиться стикатись багатьом матусям, які з тих чи інших причин переходять на змішане або штучне вигодовування. А наші експерти, які тестували молочні суміші HiPP COMBIOTIC®, вже визначилися з вибором! Суміші HiPP COMBIOTIC® за складом максимально наближені до грудного молока*, а отже можна бути впевненими, що з ними малюк отримує все необхідне для здорового розвитку та міцного імунітету.

Альтернатива грудному молоку. Свіже органічне молоко в якості основи сумішей, наявність в складі пребіотиків та пробіотиків, які ефективно впливають на формування позитивної мікрофлори кишківника малюка, а відтак і імунітету, цінні омега-жирні кислоти та оптимальна кількість вітамінів та мінералів – все це робить молочні суміші HiPP COMBIOTIC® оптимальною альтернативою грудному молоку, яке безперечно, ідеально підійде для малюка.

До того ж більшість матусь – учасниць тестування пересвідчилися, що суміші HiPP COMBIOTIC® добре сприймаються дітками: малюки їдять із задоволенням і у них усе гаразд з травленням.

Остаточні результати тестування**:

- 100% експертів довіряють бренду HiPP після тестування

- 97% експертів готові рекомендувати суху молочну суміш HiPP COMBIOTIC® своїм друзям, знайомим, родичам

- 92% експертів підтвердили, що молочна суміші HiPP COMBIOTIC® підійшла дитині та добре нею сприймається

*Згідно з дослідженням Lopez Huertaz E.et.al., Іспанія, 2009-2011рр., під зразком грудного молока слід розуміти подібність видів пробіотиків та пребіотиків до тих, що містяться у грудному молоці.

** за результатами тестування www.naprobu.ua, кількість заповнених анкет – 62.

Більше відгуків читайте тут

Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком вживання молочної суміші дитиною необхідно проконсультуватися з лікарем. Вікові обмеження зображені на товарі. Більше на сайті hipp.ua. Дитяча суха молочна суміш «COMBIOTIC 2» з 6 місяців, «COMBIOTIC 3» з 10 місяців, «COMBIOTIC 4» з 18 місяців.