Меню

Приготування

Необхідно мати на увазі деякі важливі моменти для гігієнічного та безпечного приготування дитячої суміші.

Для приготування суміші завжди слід використовувати свіжу питну воду, а краще – спеціальну дитячу воду. Водопровідна вода з свинцевих труб або приватних колодязів використовуватися не повинна. Якщо Ви не впевнені в якості води, Ви можете звернутися до відповідних органів для перевірки, або використовувати воду в пляшках, яка підходить для дитячого харчування.

Правильна температура води також важлива. Щоб переконатися, що вода не забруднена, її слід кип'ятити, а потім охолоджувати приблизно до 40 - 50°С. Охолодження важливе, щоб уникнути опіків, а також втрати поживних речовин. Температура годування 37°C ідеально підходить для дітей. Це можна перевірити на тильній стороні долоні або за допомогою термометра.

Дитячі суміші є поживним середовищем для небажаних мікробів. Ці патогенні мікроорганізми можуть розмножуватися набагато швидше, якщо є багато часу між приготуванням суміші і годуванням з пляшечки. Тому суміш повинна бути свіжо приготованою та використовуватися для годування малюка відразу.


Наші молочні суміші

Молочне харчування HiPP оптимально адаптоване до харчових потреб вашої дитини.  Знайдіть правильну формулу для будь-якого віку.