Меню

Соціальна та екологічна відповідальність на підприємстві HiPP

Для HiPP принцип невичерпного використання ресурсів - це не просто данина моді. Ось уже 60 років ми вірні принципам органічного виробництва та, будучи першопроходцями в цій області, внесли свій внесок у створення стандартів відновлення ресурсів.

Розроблені HiPP стандарти ми запроваджуємо в життя разом із нашими постачальниками і виробниками, забезпечуючи тим самим якість продукції, захист навколишнього середовища та справедливі соціальні умови праці.  

Соціальна та екологічна відповідальність має для нас абсолютний пріоритет.

Наша система соціальної та екологічної відповідальності має безпосереднє відношення до керівництва підприємства. У кожному підрозділі компанії є співробітник, відповідальний за раціональне використання ресурсів, який активно працює над розробкою цілей і втіленням їх у життя. 

Документація

У соціально-екологічному звіті ми публікуємо всі важливі показники компанії та наші річні цілі. Всі підприємства компанії HiPP пройшли сертифікацію за стандартом ISO 14001. Тут першим у 1997 році стало головне підприємство у Пфаффенхофені, яке з 1995 року також має сертифікат за стандартом EMAS (Європейський сертифікат з системи екологічного менеджменту та аудиту).

Нагороди (вибірка)

1997 – «Екоменеджер року», премія журналу Capital і Всесвітнього фонду природи

2000 – «Премія тисячоліття у сфері бізнесу», премія програми ООН з навколишнього середовища і Міжнародної торговельної палати

2002– Міжнародна екологічна премія Energy Globe за одну з 50 найкращих енергетичних концепцій у світі

2003 – німецька премія за кращу екологічну звітність Deutscher Umwelt-Reporting Award

2008 – премія у сфері корпоративної соціальної відповідальності Csr-mobilitätspreis за зразкову організацію ділових поїздок

2009 – премія «Бренд століття»

2009 – «Німецька премія за втілення концепції соціальної та екологічної відповідальності» у категорії «Закупівля»

2009 – премія за охорону навколишнього середовища Deutsche Blume von Rheydt

2010 – премія Pro Biokultura

2010 – премія Steiger Award за видатні досягнення у сфері охорони навколишнього середовища

2010 – премія «Підприємець року»

2011– премія «Почесний комерсант»

2011– німецька премія Deutscher Solarpreis за внесок у розвиток сонячної енергетики

Усвідомлюючи той факт, що багато українських дітей залишено без батьківської турботи, компанія «ХіПП Україна», від початку своєї діяльності в Україні, постійно надає допомогу міжнародним і національним благодійним фондам, пологовим будинкам, лікарням, дитячим будинкам, а також окремим людям, які звертаються за допомогою. Вагомим підтвердженням активної благодійної діяльності є той факт, що 20 листопада 1998 року від Президента України Леоніда Кучми власникові компанії HiPP, Клаусу Хіппу, було висловлено щиру вдячність за величезний внесок у захист дитинства, добре серце і реальну допомогу дітям України.

У 2004 році компанію «ХіПП Україна» було визнано лідером з виробництва продуктів дитячого харчування загальноукраїнським проектом «Харчова та переробна промисловість України», який проходить за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин і Державного департаменту продовольства Міністерства аграрної політики України.

За високу якість продукції дитяче харчування HiPP тричі удостоювалося нагороди «Вибір року» в Україні (2006, 2007, 2008). З 2006 року, коли вперше було відкрито номінацію «Дитяче харчування року», HiPP – єдине харчування для малюків, яке визнається найкращим як споживачами, так і фахівцями.

У 2012 компанію «ХіПП Україна» було визнано лідером у галузі своєї діяльності Міжнародним економічним рейтингом «Ліга найкращих». Підприємство одержало нагороду «Підприємство року 2012» із відповідним сертифікатом.

Співробітництво

Ми тісно співробітничаємо з університетами, науковими установами та іншими партнерами.