Меню

Раціональне пакування в компанії HiPP

Переробка: що насправді відбувається з нашими відходами?

Відходи – це будь-які речовини, матеріали і предмети, що утворюються у процесі людської діяльності та не мають подальшого використання за місцем утворення чи виявлення та яких їх власник позбувається, має намір або повинен позбутися шляхом утилізації чи видалення.

Надлишкові відходи, в основному, спалюються, тобто, якнайкраще перероблюються, оскільки заводи для спалення відходів можуть генерувати тепло для навколишніх господарств і будинків (централізоване районне теплопостачання).

Придатні для повторного використання матеріали повинні окремо збиратись і сортуватись, щоб їх можна було повторно переробити. Це означає, що отриману в такий спосіб сировину можна використати, наприклад, як матеріал для нових пакетів для сміття, горщиків для вазонів і корзин для покупок. Чим ретельніше споживачі відокремлюють різні компоненти упакування, тим краще можна їх переробити і повторно використати.

Що таке ступінь придатності для повторної переробки і чому він важливий?

Чим вищий ступінь придатності упаковки для повторної переробки, тим більша його кількість може бути повторно використана після утилізації. Високий ступінь придатності для повторної переробки – обов’язкова вимога для виробництва повторно використовуваних матеріалів, що слугує основою для ефективної повторної переробки.

В середньому, 90% упакування нашої продукції HiPP Babysanft може бути повторно перероблено.

Чому пакування компанії HiPP не має 100% ступеня придатності для повторної переробки?

Існують певні невід’ємні речовини (такі, як, наприклад, фарби для друку і клеї), які перешкоджають повному процесу повторної переробки. 100% ступінь придатності для повторної переробки також неможливий, зважаючи на деякі необхідні сполуки (композиційні матеріали). 100% ступінь придатності для повторної переробки має тільки прозоре упакування без друкованих написів. Однак, така упаковка не забезпечує необхідний захист чутливих до впливу ультрафіолету компонентів продукції. Тому, ступінь придатності нашого упакування для повторної переробки настільки високий, наскільки дозволяє виробничий процес і відповідна продукція. Наприклад, упаковка нашої дитячої олійки має ступінь придатності для повторної переробки на рівні 99%, оскільки кришка і пляшка виготовлені з одного і того ж самого матеріалу.

Що таке повторно використовувані матеріали? Як вони виникають, і як їх можна застосовувати?

Найвідоміший повторно використовуваний матеріал – це, мабуть, папір вторинної переробки. Отож, повторно використовувані матеріали – це продукція, що виникає в результаті процесу повторної переробки. Пластик також відноситься до матеріалів, які часто перероблюють повторно. Однак, такий повторно перероблений пластик неможна використовувати для виготовлення нового упакування для харчової продукції, оскільки він не буде відповідати вимогам щодо необхідної «чистоти». 

Що стосується скла і алюмінію, тут ситуація зовсім інша: повторно перероблене скло чи алюміній можна без проблем використовувати для виробництва нової упаковки для харчових продуктів, оскільки в процесі повторної переробки вони піддаються впливу дуже високої температури, що дозволяє уникнути будь-якого засмічення.

Чому ми не використовуємо повторно перероблений пластик для виробництва нової упаковки?

Ми вже використовуємо повторно перероблене скло у матеріалах, що контактують з харчовими продуктами, наприклад, у наших скляні банки для продуктів дитячого харчування. Компанія HiPP надає дуже велике значення якості та безпеці упаковці та пакувальних матеріалів, оскільки здоров'я  і безпека немовлят та малюків – це наш основний пріоритет.

Зважаючи на те, що найновіші технології сортування, подрібнення і миття пластикових відходів не забезпечують достатньо високу якість матеріалу, використання повторно переробленого пластику в упакуванні, що контактує з харчовими продуктами для немовлят і малюків, – це неприйнятний для нас варіант.

На даний час у процесі збору відходів, пластикова упаковка харчових продуктів, яка утилізована, не сортирується окремо від упаковки для медикаментів, побутової хімії, моторних олив тощо -  це означає, що проводиться відокремлення лише за видом пластику, а не за його походженням або чистотою.

Однак, ми постійно розглядаємо та оцінюємо можливість використання повторно переробленого пластику для упаковки продукції для догляду за шкірою HiPP Babysanft.

Чому повторно використовувані матеріали підходять для складних коробок?

Компанія HiPP застосовує повторно використовувані матеріали для виготовлення складних картонних коробок (або логістичної тари) у тих випадках, коли вони безпосередньо не контактують з продукцією. Складні коробки нашої лінійки продукції для догляду за шкірою як мінімум на 80% складаються з паперу вторинної переробки.

Це також може вас зацікавити: