Меню

Органічна мигдалева олія

Звідки походить органічний мигдаль? Де він вирощується?

Насамперед дикоросле мигдалеве дерево - це дуже давня культурна рослина, батьківщиною якої є Середземномор'я. Мигдаль, який HiPP використовує для виробництва своєї олії, родом з Іспанії. Наші мигдалеві дерева ростуть на середземноморському узбережжі Іспанії Коста Бланка в регіоні Аліканте в умовах оптимального клімату. Мигдалеві дерева вирощуються і обробляються під суворим контролем методом органічного землеробства (відповідно до Регламенту ЄС, що регулює правила вирощування органічної продукції 834/2007/ EU).

Як ми отримуємо наше органічне мигдалеве масло?

Нашу органічну мигдалеву олію ми отримуємо зі стиглого, солодкого мигдалю - так званого «Pinchados». Урожай мигдалю в Іспанії збирають у серпні, і мигдаль після збору врожаю доставляють до Німеччини. Тут відбирають зерна мигдалю вищої якості, які піддають холодному віджиму і фільтрації. Віджим олії з мигдалю відбувається механічним способом.

У чому полягає цінність органічної мигдалевої олії?

Мигдалева олія вважається однією із найцінніших і найдорожчих олій по догляду за шкірою. Вміст олії в одному зерні мигдалю становить від 50 до 55%. Мигдалева олія має злегка жовтуватий колір, дуже рідку консистенцію і свій характерний ніжний смак і запах. За своїм складом мигдалева олія належить до найцінніших олій по догляду за шкірою і володіє чудовими властивостями: мигдалева олія, безперечно, багата корисними для шкіри моно- і поліненасиченими жирними кислотами (> 90%), які особливим чином доглядають за шкірою і захищають її. Частка олеїнової кислоти Омега-9 (~ 70%) особливо висока в мигдалевій олії, після неї йде ліноленова кислота (> 20%) з активними для шкіри компонентами. Вважається, що олеїнова кислота особливо сприятливо впливає на суху шкіру. Мигдалева олія також містить натуральний вітамін Е (токоферол), який має антиоксидантну дію (як поглинач вільних радикалів), захищаючи, таким чином, шкіру від зовнішніх впливів.

Органічна мигдалева олія отримана зі стиглого мигдалю, вирощеного у господарствах органічного землеробства.

Вона особлива цінна тим, що не містить ні консервантів, ні шкідливих речовин – тільки чиста природна користь.

Чому органічна мигдалева олія добре сприймається шкірою малюка?

Протягом століть мигдалева олія добре зарекомендувала себе у косметиці і з давніх часів відома своїми властивостями по догляду за шкірою. Вона підходить для догляду за чутливою шкірою немовлят і малюків, так як добре переноситься саме чутливою і сухою шкірою і рекомендована для відновлення жирового шару. Мигдалевій олії немає рівних по м'якості і відсутності подразнюючої дії. Завдяки її доглядаючому впливу і особливій м'якості. їй віддають перевагу акушерки при виборі засобів для догляду за шкірою малюків. Вона також ідеально підходить в якості масажної олії, залишаючи прекрасне, ніжне відчуття на шкірі.

Це також може вас зацікавити: