Спеціальні молочні суміші HiPP для особливих потреб дитини

Іноді малюки, що отримують замінники грудного молока, мають особливі потреби, які не задовольняють «базові» молочні суміші. До таких потреб перш за все відносяться порушення випорожнення і травлення, а також схильність до алергії. Саме для таких дітей НіРР пропонує спеціальні молочні суміші з особливим складом, які не тільки забезпечують повноцінний ріст і розвиток малюка, але й допомагають позбутися багатьох проблем.

Гіпоалергенні суміші НіРР містять гіпоалергенний глибоко розщеплений білок і тому рекомендуються дітям, схильним до шкірних проявів алергії. Це єдині гіпоалергенні суміші, які додатково містять комбінацію пробіотиків і пребіотиків для впливу на стан мікрофлори кишечника, що дуже важливо при схильності до алергії.

Суміш НіРР «Comfort» завдяки гіпоалергенному глибоко розщепленому білку, зниженому вмісту лактози, особливому жировому компоненту та додаванню пробіотиків і пребіотиків рекомендована для часткового або повного вигодовування малюків з кольками, здуттям та схильністю до закрепів. Також ця суміш може використовуватися для діток, які мають водночас порушення травлення і схильність до алергії.

 

 

Важливі поради:

Грудне годування є найкращим для Вашої дитини, оскільки грудне молоко забезпечує дитину всіма необхідними поживними речовинами. Крім того, що грудне молоко є самим доступним харчуванням з фінансової точки зору, воно найкращим чином захищає дитину від інфекцій та алергії. До того ж грудне годування сприяє встановленню міцного емоційного зв’язку між мамою та немовлям.
Компанія HIPP переконана в безумовній перевазі грудного вигодовування для матері та дитини й повністю підтримує грудне вигодовування у відповідності до рекомендацій ВОЗ.
Розділ «Грудне вигодовування» містить інформацію про користь та переваги грудного вигодовування, а також відео з рекомендаціями як правильно прикладати дитину до грудей та іншими порадами по грудному вигодовуванню. Раннє й часте прикладання дитини до грудей сприяє покращенню лактації, а збалансована дієта під на час вагітності та годування грудьми позитивно впливає на грудне вигодовування.

Якщо ви плануєте догодовувати малюка дитячою сумішшю, ви маєте знати, що це може скоротити кількість грудного молока. Рішення ж припинити або перервати грудне вигодовування може стати незворотним. Перед введенням в раціон малюка дитячої суміші порадьтеся з вашим педіатром чи акушером. При використанні дитячої суміші чітко дотримуйтесь інструкції з приготування суміші, яка міститься на упаковці, оскільки неправильне приготування суміші може призвести до несприятливих наслідків для здоров'я дитини.

Далі на сайті ми пропонуємо Вашій увазі поради з харчування дитини та інформацію про наші продукти.