Меню

Охорона клімату та вод

Охорона клімату та атмосфери – одне з найважливіших завдань нашого часу. Дізнайтесь, як HiPP використовує відновлювані джерела енергії та технічні інновації для захисту клімату та води.

Проєкти з сонячними батареями реалізовані на будівлях. Загалом, площа 316 м² обладнана сонячними колекторами.

Використання поновлюваних ресурсів

Стале використання ресурсів та охорона біологічної різноманітності є центральними завданнями у нашій системі управління сталим розвитком. 

HiPP вже зробила значний внесок у захист клімату задовго до того, як політикою компанії була сформульована мета щодо зменшення викидів CO2. З 1995 року ми перетворили весь запас енергії на заводі в Пфаффенгофені на відновлювані джерела енергії (зелена електроенергія, біомаса, сонячна енергія) і тепер виробляємо продукцію з нейтральним для природи викидом CO2. Понад 90% енергії, що використовується у Пфаффенгофені, надходить із відновлюваних джерел енергії.

Викиди CO2 від решти джерел енергії з викопних джерел (наприклад, під час відряджень) компенсуються глобальними кліматичними проєктами.

З 2001 року всі потреби в теплі, гарячій воді та парі покриваються на заводі HiPP за рахунок використання біомаси (тріска з деревини). За зразкове використання відновлюваних джерел енергії, HiPP у 2011 році була нагороджена «Німецькою премією Solar».

Ми працюємо з «зеленою енергією» від гідроелектростанцій – без атомної енергії.

Теплоелектростанція на біомасі в Пфаффенгофені.

З 2000 року було реалізовано 6 проєктів з сонячними батареями, у межах яких виробляються загалом 52800 кВт-год/рік від сонячної енергії за допомогою колектора з площею 436 м². Всі органічні відходи надходять на сільськогосподарські біогазові установки. Щорічно таким чином виробляється 2 млн. кВт-год електроенергії.

Низьке споживання прісної води також призвело до скорочення витрати стічних вод.

Вода – як найважливіший ресурс 21-го століття

Новаторські імпульси ми також використовуємо для водних ресурсів. Щоб врятувати цей все більш цінний продукт, HiPP скоротив за останні три десятиліття використання води більш ніж на дві третини за рахунок технічних інновацій.