Меню

Сухі молочні суміші HiPP COMBIOTIC®

Найкраще харчування для малюка

Безперечно, найкраще харчування для немовляти – мамине молоко. Природа подбала про те, щоб разом з ним дитина отримувала все необхідне для повноцінного росту і розвитку, міцного імунітету та здоров’я. Материнське молоко містить не тільки всі необхідні для малечі поживні речовини в оптимальному співвідношенні, але й комплекс захисних факторів і біологічно активних речовин. Крім того, смоктання грудей дозволяє малюку відчути материнське тепло й турботу, допомагає і мамі, і дитині заспокоїтися, підтримувати тісний емоційний зв’язок.

Однак іноді трапляються ситуації, коли доводиться переводити крихітку на змішане або штучне вигодовування. Причин може бути безліч – нестача грудного молока, недостатня його поживність, медичні показники, згаслий смоктальний рефлекс. В такому випадку на допомогу приходять дитячі молочні суміші. І якщо підібрати суміш, максимально наближену за складом до материнського молока, харчування крихітки буде анітрохи не гіршим.

Якою має бути дитяча молочна суміш? 

До двох років дитині рекомендовано давати тільки адаптовані дитячі суміші. Їхній склад максимально наближений до жіночого молока і має всі необхідні для малюка нутрієнти. Крім того, важливо звертати увагу на основу суміші – молоко для приготування суміші має бути органічним і свіжим.

Фахівці компанії HiPP протягом багатьох років досліджують грудне молоко і розробляють молочні суміші, максимально наближені до нього за складом, а отже найбільше відповідають потребам дитини у повноцінному харчуванні.

Молочні суміші HiPP COMBIOTIC® вироблені  з органічного молока та містять захисну комбінацію пробіотиків і пребіотиків за зразком грудного молока*:

  • пробіотики – лактобактерії, що підтримують здорове травлення;
  • пребіотики – компоненти, які підтримують розвиток пробіотиків та власної мікрофлори кишечника;
  • Омега-3, Омега -6 жирні кислоти для розвитку мозку та зору дитини;
  • оптимальну для кожного віку кількість білків, жирів та вуглеводів;
  • вітаміни, залізо, кальцій та інші важливі інгредієнти для забезпечення гармонійного розвитку.

Завдяки комбінації пробіотиків і пребіотиків у складі сумішей HiPP COMBIOTIC® мікрофлора кишківника малюка буде формуватися як при грудному вигодовуванні. Саме це забезпечує нормальне травлення та міцний імунітет, який, як відомо, на 70% залежить від стану кишківника.

*Згідно з дослідженням Lopez Huertaz E.et.al., Іспанія, 2009-2011рр., під зразком грудного молока слід розуміти подібність видів пробіотиків та пребіотиків до тих, що містяться у грудному молоці. 

Надзвичайно важливим є також те, що основою для сумішей HiPP COMBIOTIC® є сертифіковане свіже органічне молоко. Це не звичайне сухе молоко, яке використовують інші виробники замінників грудного молока, а справжнє свіже молоко, яке потрапляє на завод безпосередньо з ферм, де налагоджене органічне виробництво. Завдяки цьому в молоці зберігається більше вітамінів, мінералів та інших корисних речовин.

Все це свідчить про те, що з сумішами HiPP COMBIOTIC® крихітка буде отримувати не тільки все необхідне для росту та розвитку, але і важливі компоненти для підтримки здорового травлення та імунітету. 

Деталі читайте тут: