Меню

HiPP Babysanft

Ніжний догляд з цінною органічною мигдалевою олією для чутливої шкіри.
Вироблено з такою ж турботою, як і вся продукція компанії HiPP.

З органічною мигдалевою олією

Ніжний догляд за шкірою з високоякісною органічною мигдалевою олією

Мигдалева олія – одна з найцінніших олій для догляду за шкірою, що має чудові  живильні та зволожуючі властивості.

Оскільки мигдалева олія особливо добре сприймається чутливою і сухою шкірою, вона стала основним компонентом в засобах для догляду за чутливою шкірою немовлят і дітей.

 

Детальніше про мигдалеву олію

Покращена формула

Не містить  мікропластику

Косметична продукція – одне з джерел мікропластику, який, зрештою, опиняється у нашому навколишньому середовищі, забруднює його і завдає йому шкоду. Компанія HiPP добре усвідомлює свою відповідальність за навколишнє середовище, а тому не використовує твердих мікрочасток пластику у своїй продукції.

Але ми хочемо піти ще далі, і ми значно покращили формулу продукції HiPP Babysanft, щоб можна було обійтись також і без рідких полімерів.

Для зручності ми створили знак з написом “Без мікропластику”. Кожен з засобів  для догляду за шкірою HiPP Babysanft, який позначений таким знаком, взагалі не містить мікропластику будь-якого виду (як у твердій, так і в рідкій формі).

 

Детальніше про мікропластик

 

Відповідальне пакування продукції

Зменшення кількості (пластикових) відходів

Тони відходів, що кожен день утворюються в результаті виробництва, стають все більшим тягарем для нашого навколишнього середовища. Компанія HiPP робить все для того, щоб уникати (пластикових) відходів і максимально скоротити їх. Саме тому ми пишаємось ...

 •  

  ... наявністю коробок для пакування, які як мінімум на 80% складаються з паперу вторинної переробки.

 •  

  ... зменшенням використання пакувальних матеріалів (з пластику) на 13 тон в рік завдяки оптимізації нашої упаковки., що забезпечує значне скорочення частки викидів CO2.

 •  

  ... використанням пакувально системи  для продукції догляду за шкірою HiPP Babysanft, яка має  підтверджений середній коефіцієнт використання вторинної сировини на рівні 90%.

Зверніть увагу на наші знаки:

 • Продукція, позначена таким знаком, гарантовано не містить мікрочасток пластику будь-якого виду, як у твердій, так і в рідкій формі.

 • Жодна продукція з нашої лінійки HiPP Babysanft не тестується на тваринах. 

  *Випробування косметичної продукції на тваринах заборонене у ЄС.

Це також може вас зацікавити: