Знак органічної якості HiPP ORGANIC

Гарантія органічної якості HiPP ORGANIC – це ширше поняття, ніж знак органічної якості Євросоюзу – EU ORGANIC.

Знак органічної якості HiPP ORGANIC – суворіший, ніж закон

Знак органічної якості Європейського міністерства споживчого ринку EU ORGANIC орієнтується на приписані виписані? законом вимоги до органічних продуктів. Тільки при дотриманні цих вимог може використовуватися знак EU ORGANIC. Для нас дотримання цих вимог –  само собою зрозуміле явище. Якість HiPP ORGANIC виходить за рамки загальних вимог законодавства для органічних продуктів.

Які переваги має якість HiPP ORGANIC?

HiPP застосовує тільки органічну сировину, вирощену відповідно до вимог Європейського органічного законодавства. Більше того, знаючи, що  наявність знака органічної якості Євросоюзу EU ORGANIC не гарантує повної  відсутності шкідливих речовин, ми додатково проводимо  найсуворішу перевірку всіх продуктів.

Відразу після доставки проводяться перші перевірки на наявність шкідливих речовин, і якщо є претензії – товар не приймається. Щоб у підсумку досягти мети і переробляти тільки сировину, практично вільну від шкідливих речовин, ми тестуємо продукцію на наявність понад 800 заборонених залишкових речовин. При цьому власна лабораторія пестицидного аналізу HiPP у Пфаффенхофені вже багато років належить до провідних лабораторій Європи.

Отже, до баночок потрапляють лише інгредієнти, що пройшли через нашу багаторівневу систему контролю якості. І тільки після цього баночка «отримує» знак органічної якості HiPP ORGANIC.

Що гарантує знак органічної якості EU ORGANIC відповідно до вимог Європейського органічного законодавства?

Європейське органічне законодавство містить чіткі приписи щодо вирощування і виробництва органічних продуктів. Знак орган