Меню

Унікальна формула та переваги суміші HiPP Combiotic®4 Junior з Metafolin®


Що нового в рецептурі?

Спеціалісти HiPP більше 50 років досліджують грудне молоко для виробництва якісних сумішей, тому постійно працюють над тим, щоб склад продукту був максимально наближений до грудного молока.

Саме тому в суміш було додано новий інноваційний компонент – Metafolin®.

 

Переваги суміші HiPP JUNIOR COMBIOTIC® 4 з Metafolin®:

  • Metafolin®  - це особливо активна форма фолієвої кислоти (вітаміну B9) =>  тому, на відміну від звичайної фолієвой кислоти в сумішах, легко і повністю засвоюється.
  • Metafolin®  важливий для: для здорового росту, для нервової системи, для кровоносної системи
  • Metafolin®  - це новий функціональний компонент (тільки у НіРР!), за своєю структурою ідентичний наявному в грудному молоці => тому це ще один крок НіРР до наближення до грудного молока.

 

Унікальна формула HiPP JUNIOR COMBIOTIC® 4:

  • містить ефективну та клінично доведену комбінацію: Пробіотик грудного молока HMP (Human Milk Probiotic), а саме лактобактерії L.fermentum hereditum®, початково виділені з грудного молока та культивовані та Пробіотик GOS (Галактоолігосахариди)
  • вітамін Д, який сприяє нормальному розвитку кісток та зубів  та потреба якого у дітей в 7 раз більше, ніж у дорослих  дізнайтеся чому це важливо тут
  • кальцій, необхідний для розвитку зубів дізнайтеся чому це важливо тут
  • вітамін С  - підтримує імунну систему малюка
  • йод – сприяє нормальному розумовому розвитку
  • знижений вміст білку дізнайтеся чому це важливо тут

1 HiPP JUNIOR COMBIOTIC® 4 = 1,9г/100мл, коров’яче молоко – 3,3г/100мл

 

Сприйняття дитиною нової рецептури:

Зміна рецептури є мінімальною та не має вплинути на сприйняття її дитиною. Але деякі , особливо чутливі малюки можуть відчувати ці мінімальні зміни. Ми рекомендуємо переходити на нову рецептуру поступово – 3 дні поступово вводити новий продукт, а саме в перший день давати третину (1/3) норми на одне годування, на другий день – половину (1/2), на третій  - 2/3 від норми, догодовуючи попередньо сумішшю або змішуючи їх в одному поїльнику. Це підготує малюка до змін та адаптує його до легкого переходу на нову суміш.

Ефективна комбінація: пробіотик+пребіотик

Мами довіряють HiPP