Меню

Ура, HiPP 125 років!

... і цього року ми хочемо відзначати цю дату разом з вами! Ми є провідним виробником дитячого харчування, наша сімейна компанія несе особливу відповідальність перед майбутніми поколіннями. Відтак, сталий розвиток є нашою основою! Минуло 125 років з моменту появи першого продукту HiPP – замінника грудного молока від Й. Хіппа на основі сухарного борошна.

 

«Багато з того, що започаткували мій прадід, мій дідусь і мій батько разом з іншими членами сім'ї, помітне і сьогодні, відчувається у нашій повсякденній діяльності та відображене в асортименті нашої продукції. Високі стандарти якості, які  враховують благополуччя маленьких споживачів, залишаються незмінними протягом поколінь: найвища якість для найціннішого у житті – наших дітей».

Протягом 125 років...

Якість гарантована!

Найкраща якість є нашим найвищим пріоритетом – для найціннішого в житті.

«Стале сільське господарство зберігає здоров’я нашого ґрунту і, таким чином, гарантує, що наші діти та онуки також зможуть використовувати цей унікальний ресурс».Думати про майбутні покоління - це більше, ніж органік

Сталий розвиток  не є тією віхою, яку ми колись досягнемо та відсвяткуємо.  Сталий розвиток – це постійний аналіз та вдосконалення. Сталий розвиток — це шлях, який супроводжується викликами та сюрпризами. Сталий розвиток – це завдання для наступних поколінь. Ми давно на цьому шляху і рухаємось далі.

Походження великої ідеї

Йозеф Хіпп виробляє дитяче харчування із сухарного борошна у власній кондитерській в Пфаффенхофені-на-Ільмі та продає його у власному магазині.

Історія баночок HiPP

HiPP каже вам ДЯКУЮ!

Шукайте в цих торгових мережах ювілейні ціни на продукти прикорму HiPP зі знижкою до 40%

  • Ювілейні ціни на продукти прикорму в Епіцентр
  • Ювілейні ціни в Антошка
  • Ювілейні ціни в Rozetka