Меню

Наші дитячі молочні суміші високої якості з органічного козиного молока для «щасливих» животиків

Оптимальне сприйняття завдяки особливо делікатним органічним інгредієнтам

Наші нові суміші HiPP з органічного козиного молока забезпечують м’який перехід від грудного вигодовування до годування з пляшечки.
Суміші легко сприймаються завдяки поєднанню ретельно відібраного козиного молока A2 та органічних галактоолігосахаридів (GOS), а отже, дбайливі для дитячого животика.

 

Козине молоко містить багато цінних інгредієнтів і легко засвоюється

Козине молоко має природний високий вміст
бета-казеїну А2, що робить його особливо легким
для травної системи малюка

Однією з переваг козиного молока є природньо високий вміст бета-казеїну A2, який за структурою можна порівняти з бета-казеїном, який міститься у грудному молоці. Він особливо легко розщеплюється травними ферментами дитини, завдяки чому суміш легше сприймається та засвоюється. 

 • Оскільки HiPP є брендом № 1 серед органічних сумішей у Європі, ми покладаємось на більш ніж 30-річний досвід у виробництві органічних сумішей. Знак HiPP Organic гарантує найвищі стандарти якості, які є більш вибагливі та перевищують навіть стандарти органічної якості ЄС.

 • Нові органічні суміші HiPP на основі козиного молока також мають екологічну упаковку, що є важливим внеском у захист навколишнього середовища та клімату. Крім того, вони виробляються в Німеччині з дотриманням кліматично нейтральних технологій.

Делікатне для животиків козине молоко перевіреної органічної якості HiPP

Суміші HiPP, на основі органічного козиного молока, також містять органічні олігосахариди (GOS), які є підтвердженим цінним доповненням і до інших сумішей HiPP. Ці харчові волокна стимулюють ріст корисних молочнокислих культур у товстому кишечнику,  і таким чином можуть позитивно впливати на кишкову флору.

Суміші HiPP на основі органічного козиного молока, також забезпечують немовлят і малюків усіма важливими вітамінами та поживними речовинами, необхідними для здорового росту на кожному етапі їхнього розвитку. 

Сухі молочні суміші HiPP з органічного козиного молока - це поєднання високоякісного органічного козиного молока з Європи та нашої турботи та досвіду: для «щасливих» дитячих животиків. 

Легке для засвоєння козине молоко

Наші нові суміші HiPP на основі органічного козиного молока для «щасливих» дитячих животиків - в високій органічній якості.

 • HiPP Pre Органічна дитяча суха суміш на козиному молоці з народження

  HiPP Pre Органічна дитяча суха суміш
  на козиному молоці з народження

 • HiPP 2 Органічна дитяча суха суміш на козиному молоці з 6 місяців

  HiPP 2 Органічна дитяча суха суміш
  на козиному молоці з 6 місяців

Козине молоко – це новий тренд?

Ні, це не новий тренд. Протягом багатьох тисячоліть козине молоко користується популярністю в усьому світі і саме завдяки своїм цінним компонентам є чудовою основою для виробництва сумішей. 

Чому козине молоко так добре сприймається?

Козине молоко природним чином містить багато важливих поживних речовин: один з них -  природньо корисний для животика малюка та легкозасвоюваний білок (переважно бета-казеїн A2), який за своєю структурою можна порівняти з бета-казеїном грудного молока.

Чи безпечне для малюка козине молоко?

Ще в 2012 році Європейське агентство з безпеки харчових продуктів (EFSA) дійшло висновку, що козине молоко є безпечним компонентом для використання в дитячих молочних сумішах.

Звідки HiPP бере козине молоко для сумішей?

Наші органічні суміші на основі козиного молока виробляються в Німеччині з дотриманням кліматично нейтральних технологій і з піклуванням про природу. Ми отримуємо козине молоко з органічних ферм, які є частиною корпорацій ЄС.

Чи слід використовувати суміші на основі козиного молока у випадках виявленої алергії на білок коров’ячого молока або при підозрі на неї?

Суміші на основі козиного молока часто використовуються як альтернатива звичайним молочним сумішам, коли діти чутливо реагують на стандартні молочні суміші без медичних причин. Однак, оскільки наші суміші з козиного молока  також містять білок, подібний до білка коров’ячого молока, їх не слід використовувати у випадках виявленої алергії на білок коров’ячого молока або при підозрі на неї.

Органічні суміші HiPP на козиному молоці