Меню

Захист інформації та загальні умови користування

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Ми раді Вашому візиту!

 Ми з усією серйозністю підходимо до таких питань, як захист і конфіденційне використання персональних даних, і хотіли б ознайомити Вас з цією темою у наших інтернет-пропозиціях. Якщо у Вас виникнуть запитання, ми з радістю дамо на них відповідь.

Ми сподіваємось, що наш сайт принесе Вам радість!

Ваша інтернет-команда HiPP

Компанія HiPP серйозно ставиться  до питань захисту персональних даних. Відповідно до законодавства України ми проводимо різні технічні та організаційні  заходи безпеки, щоб захистити Ваші дані від випадкових чи навмисних маніпуляцій, втрати, знищення чи несанкціонованого доступу. Наші заходи безпеки безперервно удосконалюються відповідно до розвитку технологій.

Для покращення роботи сервісів сайту та його оптимізації, а також для маркетингових цілей, ми збираємо статистичні дані по використанню нашого веб-сайту (eTracker). В деяких розділах нашого сайту ми використовуємо так звані кукі-файли (Cookie), щоб надавати наші послуги у ще індивідуальнішому  порядку. «Cookie» — це кодові сигнали розпізнавання, котрі веб-вузол може надіслати на Ваш комп’ютер, щоб ідентифікувати його під час відвідування нашого сайту.  Ви можете налаштувати Ваш браузер таким чином, щоб він інформував Вас про розміщення  кукі-файлів. Саме так для Вас забезпечується прозорість використання кукі-файлів. Якщо Ви передали нам Ваші персональні дані, Ви завжди можете вимагати їх видалення. Для цього надішліть запит на знищення Ваших персональних даних через  форму зворотного зв’язку на сайті.

1. Загальні правила користування сайтом і HiPP-клубом

1. Ви можете відвідувати наш веб-сайт у будь-який час, для цього не потрібно передавати нам  Ваші персональні дані.

2.  Реєструючись у HiPP-клубі, користувач має бути повнолітнім і зобов’язаний вносити у форму та передавати тільки вірогідні  дані. Користувач гарантує їх справжність.

3. У разі необхідності користувач самостійно змінює свої персональні дані, редагуючи  свій  онлайн-профіль. При цьому кожен користувач має бути зареєстрований тільки один раз, а також мати тільки один профіль користувача.

4. Після підтвердження успішного входу користувач отримує можливість використовувати всі актуальні сервіси HiPP-клубу. Це правило дійсне також для тих розділів, до яких має доступ тільки сам користувач.

5. Реєструючись, користувач вказує індивідуальний пароль та ім’я, за допомогою яких він отримує доступ до захищених розділів. За ці дані користувач відповідає самостійно та повинен ретельно берегти їх, щоб уникнути випадків неправомірного використання. Власник сайту не несе відповідальності за персональні дані.

6. Якщо Ви втратили пароль або запідозрили когось у неправомірному використанні Ваших персональних даних, необхідно негайно письмово проінформувати власника сайту. Якщо користувач не надав доказів того, що у неправомірному використанні дійсно немає його вини, він несе відповідальність за це самостійно.

7. Ім’я користувача може вибиратися довільно, але не повинно порушувати норм чинного законодавства України. Насамперед, заборонено порушувати права третіх осіб, суперечити загальноприйнятим нормам моралі, а також застосовувати позначені кодами імена чи поширювати екстремістський зміст через ім’я, навіть якщо його безпосередньо не видно стороннім.

8. Власник сайту не несе відповідальності за неправдиві дані, надані користувачем, а також за застарілі дані користувача.

9. Власник  сайту беззастережно зберігає за собою право змінювати, розширювати чи видаляти сервіси сайту та HiPP-клубу в будь-який час і без анонсу.

10. Компанія  HiPP регулярно надсилає зареєстрованим членам HiPP-клубу електронні листи,  які відповідають віку дитини. Ці листи можуть бути в будь-який час відмінені користувачем електронною поштою без повідомлення причин на те.

Для фотоконкурсів і HiPP-клубу додатково діють наступні правила:

  • Користувач, котрий розмістив фотографії, заявляє, що він володіє необмеженими правами на них.
  •  Фотографії не повинні  суперечити загальноприйнятим нормам моралі або порушувати правила законодавства України. Перш за все, фотографії не повинні містити будь-яких непристойних, екстремістських і образливих зображень.
  • Власник сайту не зобов’язаний  публікувати всі фотографії
  • При правопорушенні користувач відразу виключається з клубу, а в деяких випадках — притягується до кримінальної відповідальності.
  • Права на використання розміщених фотографій залишаються за користувачем, який їх розмістив.   

12. Сайт www.hipp.ua  і його зміст в будь-який момент можуть бути закриті, змінені або періодично дезактивовані  компанією HiPP.

13. HiPP намагається постійно надавати функціонал сайту в повному обсязі, але не гарантує його безперервної роботи.

14. Претензії користувачів по відшкодуванню збитків за втрату завантажених даних і збереженої інформації не приймаються.

Щодо подальших питань звертайтесь через форму зворотного зв'язку.

2. Захист персональних даних

Ми раді, що Ви завітали наш сайт і зацікавились нашою компанією. Ми серйозно ставимось до питань захисту Ваших персональних даних і хочемо, щоб Ви, відвідуючи наш  сайт, почувались безпечно і комфортно.

1.Збір і обробка персональних даних:  

Збір персональних даних відбувається лише тоді, коли Ви вказуєте їх з власної ініціативи, відправляючи нам певний запит, і підтвердили передачу цих даних.  Ця особиста інформація використовується нами виключно для вказаної цілі.

Всі персональні дані, зібрані в рамках пропонованих нами інтернет-послуг, збираються, обробляються, використовуються відповідно до чинного законодавства.

Обробка даних здійснюється третьою особою на основі договору. 

Відповідальна особа, якій передаються дані:

Старший менеджер з реклами ТОВ «ХіПП Україна».

Контактні дані:

Адреса: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 40.

E-mail: info@hipp.ua

Тел.: +38044 537-66-77.

Станом на 01.06.2016

2. Право на отримання інформації:

Відповідно до положень ст. 8 Закону  «Про захист персональних даних», на письмовий запит ми надамо Вам інформацію про те, які персональні дані зберігаються, а також з якою метою використовуються. Якщо виникають запитань щодо обробки, зміни, уточнення чи знищення Ваших персональних даних, Ви можете звернутись безпосередньо до відповідальної особи, що відповідає за захист персональних даних.

3. Призначення збору, обробки та використання даних:

Збір, обробка та використання даних  відбувається виключно з тою метою, з якою ці дані були надані. 

4. Опис групи зацікавлених осіб і відповідних даних чи категорій даних:

 У відповідь на Ваш запит ми радо надамо Вам інформацію про те, в ході яких операцій можливо були збережені Ваші дані, а також про які саме дані йдеться. 

5. Отримувач або категорії отримувачів, котрим можуть бути надані дані:

Державні органи, треті особи, відповідальні співробітники ТОВ «ХіПП Україна», з метою виконання названих у пункті №4 цілей, а також суворо відповідно до чинного законодавства України з гарантією їх збереження.

6. Знищення даних:

Законодавством  передбачене  зобов’язання щодо зберігання даних і їх знищення після закінчення термінів, якщо такі були встановлені під час їх передачі. Після закінчення таких термінів відповідні дані регулярно знищуються у визначеному порядку. Якщо на якісь дані це положення не поширюється, дані знищуються у разі зміни (відміни) названих у пункті №4 цілей. 

7. Планова передача даних третім країнам:

Передача даних третім  країнам не передбачена.

©2016 HiPP