Меню

Безпека продуктів HiPP

Швидке глобальне розповсюдження коронавірусу спричиняє занепокоєність у батьків та споживачів. 

Для нас у HiPP захист наших маленьких споживачів та співробітників завжди у пріоритеті.

Тому, ми уважно вивчаємо інформацію стосовно нового вірусу й оперативно повідомляємо вам про будь-які нові події, які можуть вплинути на наші продукти HiPP.

Чи безпечні продукти HiPP?

Так, продукти HiPP безпечні. Наші молочні суміші та продукти прикорму відповідають найсуворішим гігієнічним вимогам завдяки комплексним заходам безпеки, яких ми дотримуємося під час виробництва.

Європейська асоціація з безпеки харчових продуктів (EFSA) запевняє, що немає доказів того, що вірус може передаватися через їжу. Детальніше тут

Правила безпеки для батьків:

Суворо дотримуйтеся загальних рекомендацій повсякденної гігієни під час приготування та зберігання молочних сумішей та інших страв для своєї дитини.

  1. Ретельно мийте руки перед приготуванням їжі та перед годуванням.
  2. Вживайте страви одразу після приготування, аби вони були свіжими.
  3. Зберігайте продукти згідно інструкцій на упаковці.

Чи може вірус передаватися через пакування чи інші поверхні?

Передача коронавірусів через так звані «неживі» поверхні поки не досліджена. Наразі зараження через такі поверхні, як імпортовані товари, поштові відправлення чи багаж, вважається малоймовірним.

За рекомендаціями ВООЗ, ретельне миття рук є найкращим захисним заходом. Регулярне і ретельне миття рук є важливою складовою особистої гігієни і може захистити від різних інфекцій.

Деталі на Офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України 

Де я, як споживач, можу дізнатись інформацію?

Наші місцеві органи влади, Європейський центр профілактики та контролю захворювань та ВООЗ надають вичерпну та зрозумілу інформацію на своїх веб-сайтах:

Сайт Міністерства охорони здоров’я України

Сайт Всесвітньої організації охорони здоров'я

Чи може вірус спричинити дефіцит товарів на полицях?

ХіПП, як виробник дитячого харчування, відчуває  особливу відповідальність, тому що вкрай важливо забезпечити постачання до магазинів та наявність на полицях дитячого харчування для наших маленьких клієнтів в умовах зростаючого попиту.

Наразі ми можемо задовольнити великий ринковий попит на дитячі суміші та продукти прикорму.

Ми підготували комплекс дій, щоб продовжувати працювати у такому ж режимі. Окрім цього, ми значно збільшили обсяги виробництва, щоб задовольнити поточний додатковий попит на продукцію

Дитяче харчування більше не доступне в магазинах - що я можу зробити?

Навіть за умов тимчасового дефіциту продукції на полицях магазинів у вашому регіоні, зберігайте спокій. Ми здійснюємо регулярні поставки продукції HiPP у достатній кількості.

Досвід показує, що товар знову з’явиться протягом декількох днів.

Ви також можете зробити замовлення у нашому онлайн магазині shop.hipp.ua

Які наслідки може мати спалах коронавірусу у світі для HiPP?

Станом на даний момент заходи, які вживають міжнародні органи влади, наприклад в Італії чи Австрії, не впливають на наші виробничі та постачальні потужності.

Зазвичай у компанії HiPP максимально добре захищені ланцюги поставок.

Однак ми не впливаємо на заходи, до яких вдається влада щодо закриття заводів або закриття певних регіонів. Тому ситуація може змінитися в будь-який час. Ми дуже уважно стежимо за подіями в усьому світі та відповідно корегуємо наші заходи.

Які заходи безпеки впроваджує компанія HiPP для своїх працівників?

 

Як і завжди, ми відповідально ставимося до обов'язку піклуватись про своїх працівників, та ситуація із світовою пандемією COVID 19 не є виключенням. 

Від першого повідомлення про спалах нового вірусу в Китаї в січні 2020 року ми постійно інформуємо наших працівників про поточну ситуацію. Та вже, коли вірус почав наближатися до нас, у компанії був створений антикризовий штаб, який займається безпекою співробітників та налагодженням життєдіяльності компанії в умовах карантину.

Усі співробітники компанії мають:

- захист фізичного здоров'я, а саме, усі отримують захисні набори: респіратори, антисептики, рукавиці; зовнішні служби, додатково, ще й захисні щитки,

-  можливість віддалено працювати та розвиватися, брати участь в процесах, проектах, відео–зустрічах відділів та навчальних вебінарах,

- гнучкий графік роботи, щоб комфортно поє`днувати роботу вдома та час з родиною,

- інформаційну підтримку щодо правил поведінки під час карантину та рекомендації від співробітників з медичною освітою щодо самозахисту від коронавірусу.

Усі заходи допомагають співробітникам правильно розуміти ситуацію, що склалась навколо, правильно поводитися, як в межах компанії, так і в особистому житті.

Найголовніше завдання для нашої компанії – захист здоров'я кожного співробітника, щоб у повному складі знову зустрітися в офісі!

 

Наші заходи мають три складові:

1. Загальна гігієна

Ми активізували всі зусилля, спрямовані на покращення загальної гігієни: наприклад, у всіх приміщеннях встановили велику кількість дозаторів для дезінфекційних засобів для рук.

2. Інформація та діалог

Ми щодня спілкуємось з нашими працівниками: наприклад, інформуємо їх про ситуацію. Ми спонукаємо своїх колег дотримуватись всіх можливих засобів самозахисту, та у разі виникнення сумнівів — обов’язково залишитися вдома.

3. Дії

Ми щодня перевіряємо ситуацію, щоб мати змогу ухвалити найкраще рішення для захисту наших працівників.

Наприклад, всі службові поїздки припинені до подальшого повідомлення.

Наші працівники зобов’язані проводити зустрічі із зовнішніми партнерами через відео- або телефонні конференції.

Якщо є можливість виконувати свої робочі обов’язки дистанційно, ми пропонуємо таким співробітникам працювати віддалено у себе вдома.