Меню
Екологічно стійка упаковка

Упаковка - екологічно чисті рішення

HiPP докладає всіх зусиль, щоб зменшити використання пакувального матеріалу до абсолютного мінімуму та захистити ресурси. Вся нова упаковка повинна бути екологічно кращою, ніж її попередники. Для вторинної упаковки використовуються лише матеріали, виготовлені з переробленого картону або екологічно чистих волокон.

Одноразова упаковка проти багаторазової

Аналіз, проведений Інститутом прикладної екології у Фрайбурзі( Німеччина), показав, що одноразова баночка HiPP є більш екологічним рішенням порівняно з системами багаторазового використання. Упаковка для багаторазового використання є вигідною - наприклад, у промисловості напоїв - лише при використанні стандартизованих скляних банок. В цьому випадку транспортні шляхи можуть бути короткими.

Поки що неможливо розробити екологічно вигідну систему багаторазової упаковки, яка обмежується повторним використанням лише баночок з дитячим харчуванням. За результатами випробувань HiPP прискорила екологічну оптимізацію існуючої системи одноразових банок. Наприклад, вага скляної банки за останні вісім років зменшилася приблизно на 15%.

Пластик і скло у порівнянні

Інститут прикладної екології у Фрайбурзі також був залучений HiPP для аналізу екологічних аспектів пластикової та скляної упаковки, оскільки з початку 2010 року в асортименті HiPP також є стаканчики. Цей матеріал має переваги з точки зору споживача через незначну вагу та стійкість до поломки. У 2010 році кількість скляної упаковки зменшилась на 18% порівняно з попереднім роком. Виробництво стаканчиків HiPP, навпаки, зросло вище середнього через високий попит.

FSC та вторинний папір

HiPP використовує сертифіковану FSC упаковку з первинного волокна для продуктів, які безпосередньо контактують з продуктами харчування, наприклад чайні пакетики, щоб запобігти будь-якому забрудненню залишками, такими як друкарська фарба на основі мінеральної олії з вторинного паперу.

Для більшості упаковок HiPP використовується друкарська фарба без мінеральних масел. Наприклад, для складної коробки преміум-класу для молока використовується фарба на рослинній основі.