Меню
Зручна упаковка для молочних сумішей - ще один внесок у захист навколишнього середовища та клімату

Екологічна упаковка HiPP

HiPP означає екологічно стійкі дії. Завдяки зручній упаковці для молочних сумішей компанія робить ще один важливий внесок у захист навколишнього середовища та клімату. Саме тому більшість упаковок з молочними сумішами мають лише один внутрішній пакет.

Таким чином, ми знизили викиди CO2 порівняно з попередньою упаковкою з двома внутрішніми пакетами. У той же час використання упаковки значно спрощується завдяки практичному коригувачу наповнення мірної ложки та відкидній кришці.

 * менший викид CO2, ніж у попередній упаковці з двома внутрішніми пакетами

З метою безпеки продукції та захисту навколишнього середовища для упаковки еко-комфорт використовуються лише друкарські фарби на основі рослинної олії. Використання цієї нешкідливої фарби без мінеральних олій означає, що HiPP пропонує як найвищу безпеку для продукції, так і для здоров'я Вашої дитини. Використовуваний картон сертифікований FSC (Рада зі збереження лісного фонду). Ця сертифікація означає екологічно стійке управління лісами та відповідальне поводження з природою на благо нашого покоління та майбутніх поколінь. Звичайно, всі компоненти упаковки можна утилізувати окремо.