Меню

Проєкт «Ложка Турботи» завершився! Завдяки вам ми змогли зробити так багато – набори дитячого харчування HiPP отримали 690 малюків! Ми зібрали і передали до благодійних фондів: каші, пластівці, печиво – 2388 шт., пюре, соки, чаї – 3850 шт., замінники грудного молока – 57 шт., дитяча косметика – 10 шт.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до проєкту і додав свою ложку турботи у добру справу. Ми не думаємо зупинятися і плануємо в майбутньому продовжити нашу спільну добру справу!

Новини проєкту

Проєкт «Ложка Турботи» розпочато! 

25 травня стартував наш соціальний проєкт «Ложка Турботи», в рамках якого ми будемо допомагати самотнім мамам з малюками, надаючи їм набори продуктів HiPP. Ми вже зібрали першу партію наборів та надіслали їх до благодійних фондів «The Moms» і «Карітас Харків», з якими співпрацюємо.

Детальніше 

Першу партію ми пакували власноруч 

Коли виникла ідея проєкту, одразу вирішили, що пакувати першу партію наборів будуть працівники компанії. Ми зібралися в офісі і розпочалася злагоджена робота. Кожен пакував певний продукт, а потім передавав іншому. Звичайно, враховуючи карантин, всі дотримувалися санітарних норм – маски, рукавички, санітайзер. Потім продуктові набори відвезли до наших фондів-партнерів. 

Детальніше 

Перша мама вже отримала допомогу! 

1 червня - День захисту дітей. Дітки отримують реальну допомогу і почуваються по-справжньому захищеними. Перша партія наборів допомоги вже у благодійних фондах. І представники фондів почали роздавати набори самотнім матусям. На фото перша щаслива мама Світлана та її 5-місячна донька.

Детальніше 

Приєднуйтеся та допомагайте разом з нами! 

Протягом перших двох тижнів ми вже відправили майже 500 наборів дитячого харчування для самотніх мам – підопічних до фондів «The Moms» (Ужгород і Київ), «Мати і дитина разом» (Фастів), «Місто Добра» (Чернівці, Одеса). Але до нас щодня надходять численні листи від мам з проханнями про допомогу. І тому ми не зупиняємося. Ми хочемо допомогти більшій кількості матусь. Сьогодні ми пропонуємо вам долучитися до нашої проєкту, щоб об’єднати наші зусилля. Разом ми зможемо зробити набагато більше добра! 

Детальніше