Меню

Чому з'явилася нова рецептура?

Компанія HiPP вдосконалила рецептуру HiPP COMBIOTIC 4 Junior завдяки науковим дослідженням та останнім науковим рекомендаціям Товариства педіатрії та підліткової медицини Німеччини.   

Що змінилося?

  • Знижений рівень білку відповідно до сучасних рекомендацій
  • Додано поліненасичену жирну кислоту DHA класу Омега-3 (Докозагексаєнову кислоту), яка є важливою поживною речовиною і яку багато дітей недоотримають. Вона впливає на розвиток мозку, зору та нервових клітин малюка
  • На 35% збільшена кількість вітаміну Д, який сприяє нормальному розвитку кісток та зубів. Дізнайтеся чому це важливо тут
  • Оптимізований вміст інших вітамінів та мікроелементів  - кальцій, необхідний для розвитку кісток, вітамін С для імунної системи, йод, сприяє нормальному розумовому розвитку.

Як переходити на нову рецептуру:

Деякі, особливо чутливі, малюки можуть відчувати ці мінімальні зміни. Тому ми завжди рекомендуємо переходити на нові продукти поступово:

3 дні поспіль кожне годування замінювати новою сумішшю, а саме – в перший день давати третину (1/3) норми на одне годування, на другий день – половину(1/2), на третій 2/3 від норми на одне годування. Догодовувати попередньою сумішшю або змішувати їх в одному поїльнику/стакані. Це дасть малюку час адаптуватися до змін та з легкістю перейти на нову суміш. 

Годуючи малюка сумішами HiPP COMBIOTIC®, Ви можете бути впевнені: малюк буде отримувати не тільки все необхідне для росту та розвитку, але і важливі компоненти для підтримки здорового травлення та імунітету.  

HiPP "JUNIOR COMBIOTIC®" 4, з 18 місяців

В магазин