Меню

Зміна рецептури HiPP СOMBIOTIC® 1

В 2020 році відбулися зміни в рецептурі HiPP СOMBIOTIC 1 при переході с жерстяної коробки на картонну. В деяких випадках полицях в магазинах ще можна зустріти стару рецептуру суміші. 

Склад HiPP COMBIOTIC 1 в новій картонній упаковці дещо змінився (на упаковці є відповідний стікер). Він став більш адаптований за білковим і жировим компонентами відповідно до нової Європейської Директиви.

Саме тому дещо змінюється вигляд і навіть смак суміші. Деякі, особливо чутливі, малюки можуть відчувати ці мінімальні зміни. Тому ми завжди рекомендуємо переходити на нові продукти поступово: замінювати новою сумішшю 1/3 - 1/2 - 2/3 кожне годування відповідно три дні поспіль, догодовувати попередньою сумішшю або змішувати їх в одній пляшечці. Для деяких дітей можливий ще більш поступовий перехід: починати з 10-30 мл суміші в кожне годування в перший день та додавати по 10-30 мл в кожне годування в наступні дні. Це дасть малюку час адаптуватися до змін та з легкістю перейти на нову суміш. Суміші в банках все ще є у продажу.

Рецептура сумішей HiPP COMBIOTIC 2,3,4 – залишилася БЕЗ змін. 

Якою має бути дитяча молочна суміш? 

До двох років дитині рекомендовано давати тільки адаптовані дитячі суміші. Їхній склад максимально наближений до жіночого молока і має всі необхідні для малюка нутрієнти. Крім того, важливо звертати увагу на основу суміші – молоко для приготування суміші має бути органічним і свіжим.

Фахівці компанії HiPP протягом багатьох років досліджують грудне молоко і розробляють молочні суміші, максимально наближені до нього за складом, а отже найбільше відповідають потребам дитини у повноцінному харчуванні.

Молочні суміші HiPP COMBIOTIC® вироблені  з органічного молока та містять захисну комбінацію пробіотиків і пребіотиків за зразком грудного молока*:

  • пребіотики;
  • пробіотики;
  • Омега-3, Омега-6;
  • оптимальну для кожного віку кількість білків, жирів та вуглеводів;
  • вітаміни, залізо, кальцій та інші важливі інгредієнти для забезпечення гармонійного розвитку;
  • нуклеотиди.

Завдяки комбінації пробіотиків і пребіотиків у складі сумішей HiPP COMBIOTIC® мікрофлора кишківника малюка буде формуватися як при грудному вигодовуванні. Саме це забезпечує нормальне травлення та міцний імунітет, який, як відомо, на 70% залежить від стану кишківника.

*Згідно з дослідженням Lopez Huertaz E.et.al., Іспанія, 2009-2011рр., під зразком грудного молока слід розуміти подібність видів пробіотиків та пребіотиків до тих, що містяться у грудному молоці. 

Надзвичайно важливим є також те, що основою для сумішей HiPP COMBIOTIC® є сертифіковане свіже органічне молоко. Це не звичайне сухе молоко, яке використовують інші виробники замінників грудного молока, а справжнє свіже молоко, яке потрапляє на завод безпосередньо з ферм, де налагоджене органічне виробництво. Завдяки цьому в молоці зберігається більше вітамінів, мінералів та інших корисних речовин.

Все це свідчить про те, що з сумішами HiPP COMBIOTIC® крихітка буде отримувати не тільки все необхідне для росту та розвитку, але і важливі компоненти для підтримки здорового травлення та імунітету. 

Годуючи малюка сумішами HiPP COMBIOTIC®, Ви можете бути впевнені: малюк буде отримувати не тільки все необхідне для росту та розвитку, але і важливі компоненти для підтримки здорового травлення та імунітету.  

Питання та відповіді

Чому змінюється рецептура HiPP COMBIOTIC 1?

Склад суміші HiPP COMBIOTIC 1 в новій картонній упаковці дещо змінився (на упаковці є стікер). Він став більш адаптований за білковим та жировим компонентами відповідно до нової Європейської Директиви. Саме тому дещо змінюється вигляд і навіть смак суміші. Деякі, особливо чутливі, малюки почувають навіть ці мінімальні зміни, тому ми завжди рекомендуємо переходити на нові продукти поступово, замінюючи новою сумішшю 1/3 -1/2 -2/3 кожного годування відповідно три дні поспіль, докормлюючи (догодовуючи) попередньої сумішшю або змішуючи їх в одній пляшці.

Для деяких дітей можливий ще більш плавний та поступовий перехід: починати з 10-30 мл суміші в кожне годування в перший день та додавати по 10-30 мл в кожне годування в наступні дні. Це дасть дитині час адаптуватися до змін та з легкістю перейти на нову суміш. Суміші в банках все ще є в продажу в нашому магазині.

Чи змінюються рецептури HiPP COMBIOTIC 2,3,4?

Ні, рецептури HiPP COMBIOTIC 2,3,4 залишаються без змін навіть в картонній упаковці.

Чому HiPP COMBIOTIC перейшла на нове пакування?

Компанія  HiPP піклується про навколишнє середовище і саме тому розробила для сумішей HiPP COMBIOTIC нову більш екологічну упаковку, яка буде найменше завдавати шкоди навколишньому середовищу. Нова картонна упаковка має безліч переваг: використовується фарба на основі натуральних рослинних олій; картон виробляється з екологічно чистої деревини, яка має сертифікати походження; менше викидів вуглекислого газу при виробництві картонних упаковок в порівнянні з виробництвом металевих банок. Крім цього, з’явилися нові середні формати (500г) та великі економічні формати сумішей (900г).

Картонна упаковка для мене не така зручна як металева банка.

Нова картонна упаковка має переваги в порівнянні з аналогічними картонними упаковками, існуючими на ринку: легке відкриття за допомогою перфорованої стрічки “легке відкриття”, в форматах 500г та 900г - місце для зберігання мірної ложечки під кришкою, коригувач наповнення мірної ложки, клейка стрічка для збереження свіжості продукту, окремі 2 внутрішні пакети для кращого збереження свіжості продукту в великому економічному форматі 900г.

Якщо все ж таки використання картонних коробок є незручним (менш комфортним), можна використовувати коробки для суміші та пересипати в них сам продукт. Це може бути окрема коробка з герметичним закриттям, або така, яка є в продажу в нашому магазині.

Чим обумовлена висока вартість сумішей HiPP?

Головними критеріями для вибору cумішей для малюків, на нашу думку, є їх якість та безпека. Суміші НіРР гарантують найвищу можливу якість – органічну. В сумішах HiPP COMBIOTIC молочна основа – не звичайне сухе молоко, яке використовують інші виробники замінників грудного молока, а сертифіковане свіже органічне молоко.

Це означає, що продукт на жодному етапі не оброблявся хімічними речовинами, корови не отримували антибіотиків, гормонів, стимуляторів росту, знаходилися у вільному випасі на пасовищах, які не обробляються хімічними речовинами, пестицидами, гербіцидами і годувалися виключно кращими натуральними кормами. Отримання продуктів органічної якості, безперечно, більш затратний процес, що звичайно не може не відображуватися на їх ціні. Але це того варте, і Ви можете бути впевнені, що Ваша дитина з самого раннього віку отримує замінник грудного молока найвищої можливої якості. А це, в свою чергу, запорука здоров’я дитини на все майбутнє життя.

 HiPP "COMBIOTIC®" 2, з 6 місяців 

Купити

HiPP "COMBIOTIC®" 3, з 10 місяців 

Купити

HiPP "JUNIOR COMBIOTIC®" 4, з 18 місяців

 

Купити