Меню

Молочні суміші, спеціальні за складом

Для яких дітей підходить молочна суміш HiPP Comfort?

Кишківник дітей у перші місяці життя ще дуже чутливий. Тому в малюка часто виникають порушення травлення, такі як метеоризм, коліки або закрепи. Близькість до маляти, спокій у повсякденному житті, масаж животика допомагають, як показує досвід, подолати такі стани. Як правило, згодом такі порушення проходять самі по собі.

При закрепах  зверніть увагу на режим пиття дитини, не перегодовуйте малюка і дотримуйтесь правильних пропорцій сухого порошку та води при приготуванні молочної суміші.

Якщо Ваша дитина страждає порушеннями  травлення, які супроводжуються сильним плачем, полегшити дискомфорт може молочна суміш HiPP Comfort, яка, завдяки своєму спеціальному складу, регулює травлення, сприяє послабленню випорожнення та може допомогти при метеоризмі та коліках.

Чи доцільно давати Вашому малюку молочну суміш HiPP Comfort –  Ви довідаєтеся, порадившись із Вашим педіатром або нашим лікарем-консультантом за телефоном «гарячої лінії».

Чи підходить суміш HiPP Comfort дітям, схильним до алергії?

Суміш HiPP Comfort містить розщеплений білок і знижує ризик розвитку алергії, але краще обговоріть цю ситуацію  з Вашим педіатром.