Меню

Що означає органічна якість?

Знак органічної якості HiPP ORGANIC гарантує відповідність особливо суворим нормам

Малюкам, які не отримують грудного молока або споживають його частково, необхідне спеціальне харчування, зразком для якого являється грудне молоко. Організм немовляти ще дуже чутливий. Тому склад дитячого молочного харчування чітко регулюється законом. Основою всіх дитячих молочних сумішей є коров’яче молоко, яке забезпечує організм кальцієм і цінним білком. HiPP надає особливого значення натуральності та використовує як сировину для своїх органічних молочних сумішей виключно суворо контрольоване органічне молоко.

60 років досвіду

От уже 60 років органічні молочні продукти HiPP розробляються фахівцями у сфері харчування для немовлят на базі останніх наукових знань. Використовуючи органічні інгредієнти при виборі сировини, ми виходимо далеко за рамки суворих вимог законодавства щодо якості молочного харчування для немовлят.

«Грінпіс»: оцінка «Рекомендовано»

Схвалене організацією «Грінпіс». У рекомендаціях споживачам «Молоко для дітей – насолода без генної інженерії» органічне молочне харчування HiPP стало єдиним молочним харчуванням серед відомих і широкодоступних марок молочного харчування, що одержало оцінку  "Рекомендовано".

Вирощування генетично модифікованих рослин, включаючи кормові рослини, згідно з постановою Ради Європейського Союзу щодо органічного виробництва та маркування органічних продуктів, категорично забороняється. І компанія HiPP є впевненим прихильником органічного землеробства, яке несумісне з використанням генної інженерії. Наш багаторічний досвід у переробці органічної сировини гарантує найкращу органічну якість нашої продукції. Так, понад 600 перевірок кожної виробничої партії забезпечують максимальну безпечність продукції для Вашого маляти.

Знак органічної якості HiPP ORGANIC

 Знак органічної якості HiPP ORGANIC означає ту особливу органічну якість, за яку Стефан Хіпп відповідає особисто. Цей знак гарантує найвищу якість і перевищує вимоги Європейського екологічного законодавства. Крім того, при виборі нашої сировини для молочного харчування HiPP ми виходимо далеко за рамки суворих вимог законодавства щодо молочного харчування.