Меню

Інтерв'ю із Клаусом Хіппом

За особистим переконанням: молочне харчування органічної якості

З іменем HiPP молодим батькам у першу чергу спадає на думку дитяче харчування в баночках. Коли, власне кажучи, з’явилося молочне харчування HiPP?

Клаус Хипп: Величезна кількість людей знає, що ми вже понад 40 років робимо молочне харчування. Понад 18 років ми пропонуємо молочне харчування органічної якості. І, звичайно ж, мами можуть розраховувати на ту саму сумлінність у виробництві молочного харчування, яку вони знають по нашому дитячому харчуванню органічної якості в баночках.

Чому Ви використовуєте органічне молоко?

Клаус Хипп: Оскільки молоко є основним компонентом молочного харчування для немовлят, велику роль для нас відіграє походження молока, а також корм для тварин. Наших молочних корів утримують відповідно до особливостей породи та годують тільки травою, сіном та зерном. Застосування генетично модифікованого корму в харчовому ланцюжку органічних господарств принципово забороняється.

Органічна якість не тільки позитивно позначається на наших продуктах, а й, завдяки відмові від хімічних регуляторів росту, вносить вклад у справу захисту навколишнього середовища – того навколишнього середовища, в якому ростуть наші діти!

 

Чому HiPP при виробництві молочного харчування робить ставку на органічну якість?

Клаус Хипп: Той, хто бере дітей за центр своєї професійної діяльності, несе велику відповідальність. Відповідно до наших 50-річних традицій органічного виробництва, у виробництві молочного харчування ми теж принципово робимо ставку на суворо контрольоване органічне молоко. Звичайно, таке молоко трохи дорожче від звичайного. Можливо, ця умова і відлякує інших виробників, але я Вас запевняю – результат того вартий.