Меню

Офіційні правила конкурсу "Готуюсь до появи малюка" від ТМ HiPP

(надалі – «Правила Конкурсу»)

1.   ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1.1.             Організатор та Виконавець Конкурсу: Товариство з обмеженою відповідальністю «ХіПП Україна»(надалі – «Організатор»).

1.2.             Місце знаходження офіса Організатора: м. Київ, вул. Кирилівська, 40.

1.3.             Конкурс проводиться на всій території України, окрім окупованих територій АР Крим та зони дії Операції Об'єднаних сил, або інших територій, для яких будуть встановлені законодавчі обмеження/заборони.

1.4.             Організатор має право залучати до проведення окремих частин Конкурсу третіх осіб.

2.   ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ.

2.1.             Конкурс проводиться  з 09:00 за київським часом 12.10.2021 року по 23:59 за київським часом 01.11.2021 р. включно (надалі «Період проведення Акції).

2.2.             Оголошення Результатів Конкурсу – 02.11.2021 року на сторінці Сайту «Переможці» за посиланням: www.hipp.ua/fotokonkurs/peremozhci/.

2.3.              Надання (відправка)  подарунків  Переможцям Конкурсу –  по 16.11.2021 р. (включно).

3.    УЧАСТЬ У КОНКУРСІ.

3.1.             Учасниками Конкурсу можуть бути будь-які особи, які є громадянами України і проживають на території України та досягли повноліття (18 років), за винятком осіб, зазначених в п. 3.2. цих Правил Конкурсу (надалі – «Учасники» або «Учасник Конкурсу», або «Учасник»).

3.2.              Не визнаються Учасниками Конкурсу і не мають права брати в ньому участь наступні особи:

- працівники та представники  Організатора Конкурсу, та будь-яких інших господарюючих суб’єктів, які залучені до підготовки та/або проведення Конкурсу, а також близькі родичі зазначених працівників та представників (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки тощо).

3.3.             Участь у Конкурсі обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України. Організатор Конкурсу не перевіряє та не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників та Переможців Конкурсу.

3.4.             Участь у Конкурсі означає повну згоду Учасника з усіма умовами цих Правил Конкурсу та передбачає те, що Учасник письмово підтверджує свою згоду на право на зазначення імені та прізвища Учасника стосовно його участі/перемоги у Конкурсі для засобів масової інформації, визначених Організатором.

4.   УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ.

Для того, щоб прийняти участь у Конкурсі будь-якій особі, що відповідає вимогам Розділу 3 цих Правил Конкурсу і бажає отримати подарунок Конкурсу, необхідно:

4.1.              Авторизуватись/зареєструватись у розділі «HIPP-клуб», вказавши всі обов’язкові для реєстрації дані за посиланням: www.hipp.ua/hipp-klub/rejestracija/ .

4.2.              Завантажити фотографію до фотогалереї Конкурсу на сторінці www.hipp.ua/fotokonkurs/zavantazhiti-fotografiji/, натиснувши кнопку «Завантажити фото», заповнити поле «Назва» та натиснути на кнопку «Завантажити фото».

4.3.              На фотографії мають бути зображене вагітна жінка на останніх місяцях. Фото має бути актуальним згідно часу на момент відправки. 

4.4.              Фотографія має бути у форматі GIF або PNG, або JPEG, розміром не більше 4 мегабайт.

4.5.              Кожен Учасник може завантажити на Сайт не більше 3 фотографій.

4.6.              До участі в Конкурсі також НЕ приймаються:

(1) фотографії, які містять елементи порнографії, насильства, що ображають честь та гідність будь-яких осіб, які можуть стати причиною збудження соціальної, расової, національної або релігійної ворожнечі, будь-які інші матеріали, які суперечать законодавству України;

(2) зображення, які не є фотографіями (малюнки, картинки, відтиски, скріншоти, фотомонтажі, комп’ютерна графіка, з надписами та інше).

4.7.              Учасникам забороняється додавати до участі в Конкурсі фотографії, які вже раніше були добавлені/завантажені до участі в Конкурсі іншими Учасниками, у разі виявлення Організатором відповідних фотографій, такі фотографії можуть вилучатися з участі в Конкурсі, як тільки вони будуть добавлені/завантажені, або одразу після їх виявлення Організатором.

4.8.              Учасникам забороняється додавати до участі в Конкурсі одну і ту саму фотографію декілька разів, кожна окрема фотографія може бути додана для участі в Конкурсі тільки один раз. У разі виявлення Організатором фотографій, які були добавлені/завантажені відповідним Учасником більше ніж один раз, такі фотографії можуть вилучатися з участі в Конкурсі, як тільки вони будуть добавлені/завантажені, або одразу після їх виявлення Організатором. Фотографії, в яких була змінена кольорова палітра та/або контрастність, та/або яскравість, та/або застосована обробка, та/або які були кадровані (обрізані), та/або іншим чином оброблені, та/або змінені, та/або перероблені з однієї фотографії, не вважаються іншими фотографіями, а розцінюються Організатором як одна і та сама фотографія.

4.9.              Учасникам заборонено додавати до участі в Конкурсі наступні фотографії:

(1) фотографії, права на використання яких належать іншій особі, без наявності у Учасника відповідного дозволу від такої особи на використання таких фотографій/фотографії для участі в Конкурсі;

(2) фотографії взяті з мережі Інтернет або інших загальнодоступних ресурсів без відповідного дозволу на використання таких фотографій для участі в Конкурсі від особи, якій належать права на використання цих фотографій;

(3) фотографії зі збірників, фотобанків та інших ресурсів, дозвіл на використання яких може отримати (придбати) декілька осіб;

4.10.         Організатор не зобов’язаний перевіряти правомірність використання Учасниками фотографій, що додаються ними для участі в Конкурсі.

4.11.          У разі пред’явлення до Організатора аргументованих претензій особами, які будуть володіти відповідними правами на завантажені/розміщені Учасниками фотографії для участі в Конкурсі, Організатор має право повідомити відповідного Учасника про наявність претензій відносно розміщеної таким Учасником фотографії та вилучити таку фотографію з участі у Конкурсі. Організатор також має право повідомити особі, що пред’явила аргументовану претензію, інформацію про Учасника Конкурсу, що завантажив/розмістив фотографію, відносно якої була пред’явлена така претензія.

4.12.         Організатор Конкурсу не несе відповідальності перед третіми особами за завантажені/розміщені Учасниками фотографії.

4.13.         У разі застосування до Організатора штрафних санкцій та/або компенсацій збитків з боку третіх осіб або контролюючих органів, щодо правомірності та/або змісту завантажених/розміщених Учасниками фотографій для участі в Конкурсі, Організатор має право звернутися до Учасника, завантажена/розміщена фотографія якого спричинила застосування штрафних санкцій та/або компенсацій збитків до Організатора, з метою відшкодування таким Учасником понесених Організатором збитків в результаті застосування зазначених в цьому пункті штрафних санкції та/або відшкодування збитків.

4.14.         До публікації на Сайті з метою участі у Конкурсі допускаються лише фотографії, які пройшли перевірку на відповідність даним Правилам (модерацію). Перевірка (модерація) проводиться Організатором Конкурсу або уповноваженою ним особою протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту завантаження фотографії на Сайті. Організатор Конкурсу залишає за собою право на будь-якому етапі Конкурсу відхиляти (видаляти з Сайту) фотографії, які представлені для участі у Конкурсі (завантажені на Сайт), якщо на думку Організатора, або з інших незалежних від Організатора обставин, такі фотографії не відповідатимуть даним Правилам Конкурсу та/або чинному законодавству України.

4.15.         Підрахунок кількості завантажених Учасниками фотографій ведеться за допомогою програмного забезпечення Сайту Організатора, на якому проводиться Конкурс.

4.16.         Участь Учасника у Конкурсі, а саме додавання (завантаження) фотографії (фотографій) на Сайті, є підтвердженням Учасником правомірності використання ним такої фотографії (фотографій), та надання Учасником згоди на використання Організатором такої фотографії (фотографій) в рамках проведення Конкурсу.

5.   ЗАОХОЧЕННЯ КОНКУРСУ.

5.1.              Фонд Заохочень Конкурсу:

5.1.1.  Дванадцять(12) наборів Подарунків учасникам конкурсу, які були обрані комісією Організатора:

  • -крем під підгузник з пантенолом та цинком (1шт)
  • -дитячий шампунь та гель для купання (1шт)
  • -дитячі шкарпетки (1шт)

5.2.             Відповідальність Організатора Конкурсу обмежується розміром вартості та кількості Заохочень, передбачених п. 5.1. цих Правил, але Організатор має право збільшити  фонд заохочень Конкурсу на свій розсуд.

5.3.               Заохочення Конкурсу можуть бути отримані Учасниками Конкурсу, що здобули право на отримання таких Заохочень, тільки за умови виконання такими Учасниками всіх вимог, передбачених цими Правилами Конкурсу, та визнання таких Учасників Переможцями Конкурсу.

5.4.             Грошові еквіваленти Заохочень не виплачуються. Заміна Заохочень Конкурсу будь-яким іншим благом не здійснюється.

5.5.              Оподаткування вартості Заохочень Конкурсу здійснюється Організатором Конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства України. Організатор Конкурсу самостійно проводить нарахування та сплату необхідних податків, пов’язаних із отриманням Переможцями Конкурсу Заохочень Конкурсу.

5.6.             Зовнішній вигляд заохочень може відрізнятися від зображення на рекламних матеріалах Акції.

6.   ВИЗНАЧЕННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ЗАОХОЧЕННЯ КОНКУРСУ.

6.1.              З настанням 23:59 години за київським часом 31.10.2021 р. можливість додавати (завантажувати) фотографії до фотогалереї Конкурсу буде заблокована.

6.2.              02.11.2021 р. комісія Організатора приймає рішення по визначенню дванадцятьох Переможців, які здобувають Подарунок конкурсу згідно п. 5.1.1.

6.3.             Один унікальний учасник Конкурсу, не залежно від кількості його фотографій, може отримати тільки один подарунок.

6.4.              Переможці Конкурсу будуть оголошені 02.11.2021 року на сторінці Фотоконкурсу за посиланням: www.hipp.ua/fotokonkurs/peremozhci/.

7.   УМОВИ ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕНЬ КОНКУРСУ.

7.1.              Заохочення можуть бути отримані Переможцями Конкурсу, які здобули право на їх отримання, тільки на умовах цих Правил Конкурсу.

7.2.              Заохочення надаються Переможцям Конкурсу шляхом поштового відправлення Організатором Заохочень на адресу, вказану Переможцем Конкурсу, відповідно до цих Правил.

7.3.              Подарунки вважаються врученими Учасникам Програми з моменту відправлення  їх Організатором та/або третьою особою, залученою до виконання частини Програми, Укрпоштою.

7.4.              Організатор не несе відповідальності за роботу УДППЗ «Укрпошта», жодні помилки УДППЗ «Укрпошта», в результаті яких листи/посилки Учасників не прийшли, прийшли із запізненням, були загублені або пошкоджені; або в результаті яких Учасники не були повідомлені або були несвоєчасно повідомлені про право отримання Подарунка.

7.5.              Витрати, пов’язані з поштовим відправленням Заохочень Переможцям Конкурсу, несе Організатор Конкурсу.

7.6.              Організатор має право відмовити Переможцеві Конкурсу в отриманні Заохочення, якщо протягом 5 (п’яти) робочих днів після опублікування на Сайті інформації про Переможців Конкурсу Організатор Конкурсу не може зв’язатися з Переможцем Конкурсу та/або при перевірці контактних даних Конкурсу виявляться недостовірні дані.

7.7.              Заміна Заохочень, в т.ч. грошовим еквівалентом або будь-яким іншим чином, не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Передача права на отримання Заохочень іншій особі не допускається.

7.8.              Отримання Заохочень можливо тільки Переможцями Конкурсу, які будуть мати на це право відповідно до цих Правил Конкурсу, та не може розглядатися як грошове зобов’язання. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де Заохочення буде виступати предметом угоди або засобом платежу.

7.9.               Організатор може відмовити Учаснику в наданні Подарунку у випадку виникнення у Організатора підозр у сумлінному виконанні таким Учасником цих Правил, або встановлення факту навмисного порушення Учасником цих Правил (накрутці голосів при голосуванні та ін.).

8.   ПОРЯДОК І СПОСІБ ІНФОРМУВАННЯ ПРО УМОВИ КОНКУРСУ.

8.1.              Інформування щодо Правил та умов Конкурсу здійснюється за допомогою анонсування Конкурсу та розміщення Офіційних правил Конкурсу в мережі Інтернет за адресою: www.hipp.ua/fotokonkurs/jak-ce-pracjuje/        

8.2.              Ці Правила Конкурсу можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Конкурсу протягом всього строку проведення Конкурсу. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Конкурсу можливі у випадку їх затвердження Організатором Конкурсу та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Конкурсу. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил Конкурсу.

9.   ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ.

9.1.             В розумінні Закону України «Про захист персональних даних» в рамках проведення Акції, вся зібрана Організатором Акції інформація – персональні дані фізичних осіб, використовується ним для цілей даної Акції.

9.2.             Своєю участю в Акції Учасники підтверджують свою повну і безумовну згоду на обробку та використання наданої інформації без будь-яких часових обмежень, в тому числі персональних даних, Організатором Акції для цілей даної Акції, а також з маркетинговою  метою,  методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам).

9.3.             Своєю участю у Акції Учасник підтверджує можливість публікації інформації про себе (ім’я, прізвище) в засобах масової інформації (зокрема, в мережі Інтернет). Учасник дає згоду на обробку його персональних даних Організатором Акції та погоджується, що його дані можуть бути внесені Організатором Програму в базу даних в рамках дії Закону України «Про захист персональних даних», та в подальшому використані Організатором Акції без будь-яких часових обмежень – у тому числі і з рекламною метою, для відправлення інформації, повідомлень тощо.

9.4.             Беручи участь у Акції, Учасник підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового письмового повідомлення) про його права, установлені ЗУ «Про захист персональних даних» та цілі збору таких даних.

9.5.             Своєю участю у Акції кожний Учасник підтверджує свою згоду та бажання отримувати будь-яку інформацію або пропозиції від Організатора.

9.6.             Організатор є Власником і Розпорядником бази персональних даних, здійснює обробку персональних даних та/або доручає обробку персональних даних третім особам.

10.  ІНШІ УМОВИ.

9.7.             Своєю участю у Конкурсі Учасник Конкурсу підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Конкурсу і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Конкурсу цих Правил Конкурсу або відмова Учасника Конкурсу від належного виконання цих Правил Конкурсу (в т.ч. механізму, порядку та строків проведення Конкурсу та/або отримання Заохочень та інше) вважається відмовою Учасника Конкурсу від участі у Конкурсі та отримання Заохочень Конкурсу, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Конкурсу будь-якої компенсації.

9.8.              Організатор Конкурсу гарантує неупередженість процедури визначення осіб, що здобули право на отримання Заохочень Конкурсу, у відповідності з цими Правилами.

9.9.              Результати Конкурсу є остаточними і не підлягають перегляду.

9.10.           Учасники Конкурсу самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними).

9.11.           У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил Конкурсу, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами Конкурсу, остаточне рішення приймається Організатором Конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організатора Конкурсу є остаточним та оскарженню не підлягає.

9.12.           Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнане недійсним чи таким, яке не відповідає вимогам законодавства України, ці Правила залишаються чинними та продовжують діяти без цього положення, або у разі неможливості подальшої дії цих Правил, рішення щодо Правил Конкурсу приймається спільно Організатором у відповідності до п. 9.2-9.5. цих Правил.

9.13.           Організатор Конкурсу не несе відповідальності за неможливість отримати або скористатися Переможцями Конкурсу Заохоченнями Конкурсу з будь-яких причин, що від них не залежать, в т.ч. у зв’язку з відсутністю необхідних документів, а також при відсутності Переможця Конкурсу, неможливості його повідомлення про відповідне Заохочення Конкурсу так, як це вказано вище.

9.14.           Організатор Конкурсу не несе відповідальності стосовно подальшого використання Заохочень Конкурсу Переможцями Конкурсу після їх одержання.

9.15.          Організатор Конкурсу не несе жодної відповідальності за будь-яку шкоду чи збиток, понесені Переможцем Конкурсу внаслідок використання ним Заохочення.