Для HiPP принцип невичерпного використання ресурсів – це не просто данина моді. Вже понад 50 років ми вірні принципам органічного виробництва і, будучи першопрохідцями в цій галузі, зробили свій внесок у створення стандартів відтворення ресурсів.

Розроблені HiPP стандарти ми запроваджуємо в життя разом із нашими постачальниками і виробниками, забезпечуючи тим самим якість продукції, захист навколишнього середовища та справедливі соціальні умови праці.  

Соціальна та екологічна відповідальність має для нас абсолютний пріоритет.

Наша система соціальної та екологічної відповідальності має безпосереднє відношення до керівництва підприємства. У кожному підрозділі компанії є співробітник, відповідальний за раціональне використання ресурсів, який активно працює над розробкою цілей і втіленням їх у життя. 

Документація

У соціально-екологічному звіті ми публікуємо всі важливі показники концерну та наші річні цілі. Всі підприємства компанії HiPP пройшли сертифікацію за стандартом ISO 14001. Тут першим у 1997 році стало головне підприємство у Пфаффенхофені, яке з 1995 року також має сертифікат за стандартом EMAS (Європейський сертифікат з системи екологічного менеджменту та аудиту).

Нагороди (вибірка)

1997 – «Екоменеджер року», премія журналу Capital і Всесвітнього фонду природи

2000 – «Премія тисячоліття у сфері бізнесу», премія програми ООН з навколишнього середовища і Міжнародної торговельної палати

2002– Міжнародна екологічна премія Energy Globe за одну з 50 найкращих енергетичних концепцій у світі

2003 – німецька премія за кращу екологічну звітність Deutscher Umwelt-Reporting Award

2008 – премія у сфері корпоративної соціальної відповідальності Csr-mobilitätspreis за зразкову організацію ділових поїздок

2009 – премія «Бренд століття»

2009 – «Німецька премія за втілення концепції соціальної та екологічної відповідальності» у категорії «Закупівля»

2009 – премія за охорону навколишнього середовища Deutsche Blume von Rheydt

2010 – премія Pro Biokultura

2010 – премія Steiger Award за видатні досягнення у сфері охорони навколишнього середовища

2010 – премія «Підприємець року»

2011– премія «Почесний комерсант»

2011–