Здорові харчові продукти, створені в гармонії з природою

Ми створюємо «спосіб життя». HiPP, будучи виробником дитячого харчування, бере на себе особливу відповідальність за виробництво здорового дитячого харчування преміум-класу.  Все більше і більше споживачів хочуть знати, як виробляються харчові продукти, яке їхнє походження. Органічні харчові продукти та екологічне споживання мають велике значення.

Знак органічної якості HiPP ORGANIC

От уже 60 років HіPP виступає за органічне сільське господарство, основними принципами якого є повага до природних циклів у природі, дбайливе поводження із природою і раціональне та екологічне природокористування. Гарантією цього є знак органічної якості HiPP ORGANIC і Клаус Хіпп особисто. Наші високі критерії якості виходять далеко за рамки приписаних законом норм і навіть перевищують вимоги, передбачені знаком  органічної якості EU ORGANIC. Тому вміст кожної баночки  HiPP проходить через 260 контрольних перевірок. Лабораторія HiPP належить до провідних лабораторій Європи.

 

 

Вуглецевий слід

HiPP став одним із перших німецьких підприємств харчової промисловості, який розрахував вуглецевий слід своєї продукції, ставши прикладом для інших.

«НІ» генній інженерії в сільському господарстві

Однозначне «ні» генній інженерії в сільському господарстві – для нас