Пошук продуктів прикорму



Ризик алергії


Розширений пошук продуктів

Здорові зуби з самого початку

На додаток до «дружнього щодо зубів» харчування з низьким вмістом цукру та кислот, другим важливим принципом здоров'я зубів є належний догляд за ними. Перші зубки повинні якомога довше залишатися здоровими та красивими, бо здорові молочні зуби дуже важливі для здоров'я наступних дорослих зубів. Тому ніколи не буває занадто рано для початку захисту зубів. Нижче ми підібрали для Вас важливі поради. Порадьтеся також з Вашим стоматологом.

Порада 1 від HiPP — чищення зубів

Як тільки з'явилися перші зуби, треба починати їх чистити. Для початку добре підійде вологий ватний тампон, яким Ви просто протираєте зуби. Якщо в дитини є вже кілька зубів, Ви можете їх чистити дитячою зубною щіткою 1-2 рази щодня.

Зубна паста для перших зубів не потрібна.

Безпечніше було б відмовитися від зубної пасти, бо Ваш малюк ще не навчився її спльовувати. Поговоріть з Вашим педіатром щодо використання зубної пасти. Він допоможе Вам з початком використання та вибором зубної пасти.

Чи використовувати для зміцнення зубів зубні пасти з фтором:  порадьтеся з Вашим педіатром, адже він найкраще знає потреби Вашої дитини.