Пошук продуктів прикормуРизик алергії


Розширений пошук продуктів

Який прикорм потрібен моїй дитині, і коли мені треба починати підгодовування?

У перші чотири-шість місяців абсолютно достатньо материнського молока та/або молочних сумішей HiPP HA 1 Combiotiс, щоб забезпечити Вашого малюка всіма поживними речовинами. Вік 5-6 місяців – найсприятливіший період для ведення прикорму.

Порадьтеся з цього приводу з Вашим педіатром. Встановлено, що пізніше введення прикорму не означає кращого захисту дитини від алергії.

 

 

Для профілактики алергії при виборі прикорму сьогодні не існує жодних обмежень. Однак таким малюкам, як правило, не вводяться соки та фруктові пюре як перший прикорм. І завжди слід пам'ятати, що прикорм в раціон харчування дитини, схильної до алергії, потрібно вводити поступово, кожен продукт – протягом 5-7 днів. Для цього особливо підходять продукти HiPP із позначкою «А», що означає  «низькоалергенний продукт». За допомогою таких продуктів з однокомпонентним складом Ви можете поступово розширювати раціон харчування Вашого малюка.  HiPP спеціально розробив продукти, які складаються з небагатьох, спеціально підібраних основних харчових