Молочне харчування

Коли треба переводити малюка з однієї суміші на іншу? З якого віку моя дитина може пити коров’яче молоко?

При переході з однієї суміші на іншу спочатку замініть одне годування новою сумішшю і поступово, щодня, збільшуйте кількість годувань. Можна зробити по-іншому: у перший день, при кожному годуванні, давайте по 1/3 нової суміші від загального обсягу і догодовуйте попередньою; у другий день – по 1/2 від загального обсягу, у третій день – по 2/3 від загального обсягу, на четвертий день — давайте тільки нову суміш. Так органи травлення Вашого малюка поступово звикнуть до нового  виду харчування, і Ви побачите, як Ваша дитина сприймає нову суміш.

На сьогодні вважається, що дитині небажано давати коров’яче молоко в перший рік життя, а малюкам, схильним до алергії та порушенням травлення, — і в перші 2-3 роки життя.

Здоровій дитині після року можна давати дитяче молоко, яке забезпечить його всіма важливими та необхідними для здорового зростання і розвитку вітамінами та мінеральними речовинами.  

Коли моя дитина зможе перейти з гіпоалергенної суміші на звичайну молочну суміш для немовлят?

Для профілактики алергії важливе послідовне низькоалергенне харчування протягом першого року життя.

Дітей, схильних до алергії, протягом перших шести місяців життя необхідно годувати винятково грудним молоком або початковою дитячою сухою гіпоалергенною сумішшю HiPP HA 1 Combiotic.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що ці заходи втрачають свою профілактичну дію проти алергії, як тільки Ви починаєте давати малюку звичайну молочну суміш. Чи слід продовжувати  низькоалергенне харчування в другому півріччі життя і як суворо дотримуватися цього плану – у кожному випадку рішення має індивідуальний характер, тому рекомендуємо звернутися за порадою до Вашого педіатра.

За допомогою низькоалергенних продуктів HiPP Ви завжди можете відповідним чином розширити раціон харчування Вашого малюка.

Як довго мож