Органічні молочні суміші HiPP

Найкраща органічна якість для здорового розвитку

Для здоров’я Вашого малюка існує один простий рецепт – органічне молочне харчування HiPP, зроблене з цінного органічного молока та суворо контрольованих органічних інгредієнтів.

У рекомендаціях споживачам «Молоко для дітей – насолода без генної інженерії» одержало оцінку «Рекомендовано» організації «Грінпіс».

Важливі поради:

Грудне годування є найкращим для Вашої дитини, оскільки грудне молоко забезпечує дитину всіма необхідними поживними речовинами. Крім того, що грудне молоко є самим доступним харчуванням з фінансової точки зору, воно найкращим чином захищає дитину від інфекцій та алергії. До того ж грудне годування сприяє встановленню міцного емоційного зв’язку між мамою та немовлям.
Компанія HIPP переконана в безумовній перевазі грудного вигодовування для матері та дитини й повністю підтримує грудне вигодовування у відповідності до рекомендацій ВОЗ.
Розділ «Грудне вигодовування» містить інформацію про користь та переваги грудного вигодовування, а також відео з рекомендаціями як правильно прикладати дитину до грудей та іншими порадами по грудному вигодовуванню. Раннє й часте прикладання дитини до грудей сприяє покращенню лактації, а збалансована дієта під на час вагітності та годування грудьми позитивно впливає на грудне вигодовування.

Якщо ви плануєте догодовувати малюка дитячою сумішшю, ви маєте знати, що це може скоротити кількість грудного молока. Рішення ж припинити або перервати грудне вигодовування може стати незворотним. Перед введенням в раціон малюка дитячої суміші порадьтеся з вашим педіатром чи акушером. При використанні дитячої суміші чітко дотримуйтесь інструкції з приготування суміші, яка міститься на упаковці, оскільки неправильне приготування суміші може призвести до несприятливих наслідків для здоров'я дитини.

Далі на сайті ми пропонуємо Вашій увазі поради з харчування дитини та інформацію про наші продукти.